SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

15 latek, ocenka i pomoc ;)

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5929

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 212
Post załozony z powodu pewnego problemu w kwestii cwiczen :/ trenuje prawie 9 mies, od początku staram rozwijac sie wszystkie partie ciała, ale jedna cześć wszystko psuje :/ chodzi o triceps, przy cwiczeniach wysiada najszybciej i poprostu niemozliwe jest dalsze cwiczenie :/ na poczatku wiem ze robiłem za duzo hantelkami, ale ograniczyłem i myslałem ze bedzie dobrze a jednak nie jest...:/ co mam zrobic? to normalne z ta czescia ciała? Odrazu prosze o ocenke zdj :)

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 212
1.Podciąganie na drązku(10razy)
2.Pompki, łapkie mała sztange na koncu, nogi kłade na fotelu (15razy)
3.Cwiczenia hantelkami po 6kg (15 powtorzen kazda reka)
4.Wyciągnik tyłem, 35kg (20razy)
5.Przysiady ze sztanga (20razy)
6.Sztanga płasko 45kg(10razy)
7.Sztanga płasko, ale łapie jak najszczerzej (5razy)
8.Siadam na podłodze i rece kłade z tyłu na fotel i podnosze sie, to niby dobre na triceps (15razy)

Robie to tak około godzinki, 50 minut gdy mam słabszy dzien ;) 3dni w tygodniu tak cwicze a 4 dni biegam ;)

Zmieniony przez - 15laatekk w dniu 2014-03-22 21:08:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1203 Wiek 40 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 25548
Zajrzyj do działu trening dla poczatkujacych->pierwszy rok treningu bodajże III lub IV etap ;)

Duramen

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 448 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 17266
jak na 15lat jest ok


masz diete? to podbij kcal... to troche przytyjesz :)
bo potrzeba Ci tego..





jak z wymiarami i sila w kg?

Jeżeli masz mniej niż 40cm na karabinie max bf16.., & nie targasz 100kg na klatę to radzę zmienić dietę, niż zacząć wbijać...


Warto posłuchać...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 212
wieeem ze trzeba... ;) troche sucho u mnie, ale...5 tyg temu wazyłem 58/59kg a teraz juz 63 ;) mam 172 cm wzrostu tylko.

chodzi Ci o to ile wezme np na klate ile pompek podciąganiec ile ze sztanga najwiecej zrobie przysiadów?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 448 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 17266
taakk

Jeżeli masz mniej niż 40cm na karabinie max bf16.., & nie targasz 100kg na klatę to radzę zmienić dietę, niż zacząć wbijać...


Warto posłuchać...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 212
na klate max 70 kg
pompek 40
przysiad ze sztanga 80kg
z podchwytem(wyciąganie na drażku) 17 podciągniec
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Znacie jakieś siłownie dla kobiet w Krakowie?

Następny temat

Opłaca się kupic te hantle?

WHEY premium