SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Koniu/Tak trenują najwięksi %-)

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 31050

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1004 Wiek 34 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 16420
trening tylko z pozorów lekki i słaby !
trenowałem ostatnio bardzo podobnym
i powiem szczerze ze jestem mile zaskoczony
dał dobre efekty
i troche przyszlo w3 masie i sile
bez supli

Pozdrawiam

bede lookał

Trening czyni mistrza! ;)

...
Napisał(a)
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3057 Napisanych postów 51893 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 351402
Dzień III - trening drugi

Martwy
80 x10, 80 x10, 80 x10
Płaska 60 x10, 80 x10, 90 x10, 100 x6
Podciąganie 12, 10, 8
Wyciskanie sztangielek 26 x10, 30 x10, 32,5 x10

Martwy na razie 80kg, na każdym treningu +20kg w serii, za 2-3 tyg powinienem robić serie na normalnych ciężarach (160-170 x10)
Płaska - w sumie nędzy nie ma, myślałem, że będzie gorzej
Podciąganie
Wyciskanie na barki, od dawnych wyników 7,5 kg na rękę mnie dzieli, więc się nadrobi.

Diete tak średnio dziś trzymam.

Zaraz przychodzi moja dziewczyna , wiec do nocy raczej nie będę jadł.

btw zacząłem grać w jakaś łupią gierkę na necie w "po siłowni" znalazłem - http://politycznegierki.pl/ 

DIETETYK i TRENER ONLINE.Indywidualne konsultacje.
KONTAKT:https://healthandfitness.pl/

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 3046 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 55582
bede zagladal, pamietam twoj test na b-f i mam nadzieje ze w tym blogu bedzie podobnie
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 8416 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 79983
rozumeim ze takimi skokami ciezaru w mc chcesz sobie kregoslup s******lic do konca ?

http://wicek-lampy.cba.pl/

"profesjonalna" naprawa

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 13351 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 51286
zawsze mozna sobie przeszczepic nowy... a tak powaznie to powodzenia za kilkanascie lat
...
Napisał(a)
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3057 Napisanych postów 51893 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 351402
everr zdarzało mi się serie na 180-190 kończyć więc 160 to jeszcze nie szaleństwo

DIETETYK i TRENER ONLINE.Indywidualne konsultacje.
KONTAKT:https://healthandfitness.pl/

...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 8416 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 79983
mowie o skokach ciezaru w tak krotkim czasie to raz

dwa nigdy sie do mc nie przekonam i nie polecam nikomu chyba ze na malych ciezarach

trzy zapomniales juz jaki art splodziles w treningu ?

ale to nie moje zdrowie, wiec robta co chceta

http://wicek-lampy.cba.pl/

"profesjonalna" naprawa

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 7999 Wiek 1 rok Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 70885
Jak robil juz dużo większymi ciężarami to nie ma problemu moim zdaniem.

Co Ty masz do tego martwego ciągu? Wykonuje już go od bardzo dawna i jest wszystko wporzadku z moim kręgosłupem.
...
Napisał(a)
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3057 Napisanych postów 51893 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 351402
everr równie dobrze mógłbym teraz te 160 kg założyć,
ale wole zacząć ostrożniej.

a art w treningu o błędach młodości

DIETETYK i TRENER ONLINE.Indywidualne konsultacje.
KONTAKT:https://healthandfitness.pl/

...
Napisał(a)
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3057 Napisanych postów 51893 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 351402
Dzień VI - trening trzeci



Płaska 60k x12 90kg x10 100kg x7(a może 8)
Podciąganie 12, 10, 10
Francuz leżąc 30kg x12, 40kg x12
Uginanie na biceps sztangą 50kg x1

Jakiś taki chory jestem, ciągle kicham, smarcze, ale power dziś na treningu miałem przyzwoity, chyba od polopiryny
Dziś miało być B, ale wpadam na siłkę, patrze, skosy pozajmowane, a na płaskiej już na sztangę nałożone, więc zrobiłem płaską, jakoś lekko poszło, ostatnie na 100kg bez obsrania, jeszcze z 2 razy by poszło.
Potem z kumplem robiłem francuza, w między czasie podciągałem się na drążku i robiłem uginanie na biceps

Po treningu 3 godziny biologii <3<3

Zmieniony przez - Koniu151 w dniu 2007-11-12 20:25:07

DIETETYK i TRENER ONLINE.Indywidualne konsultacje.
KONTAKT:https://healthandfitness.pl/

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

...:::Kontuzja:::...

Następny temat

trening dla laika

electro
Polecane artykuły