Larry Wheels to postać doskonale znana w branży. Ten amerykański trójboista siłowy, kulturysta i zapaśnik siłowania się na rękę, najbardziej znany jest z bicia osobistych rekordów. Niestety często przytrafiają mu się kontuzje. W przeciwieństwie do wielu innych w branży fitness Wheels nigdy nie wstydził się przyznać, że środki zwiększające wydajność odegrały dużą rolę w jego sukcesie. W sierpniu 2022 r. Larry Wheels zdecydował się przestać używać PED i od tego czasu przeszedł na hormonalną terapię zastępczą. 

W 2019 roku Larry Wheels spotkał się z inną sensacją mediów społecznościowych, a mianowicie z Tristynem Lee. Panowie wykonali wspólny trening klatki piersiowej. Teraz, prawie cztery lata później spotkali się oni, aby wspólnie trenować na siłowni w Dubaju. Lee zyskał sławę w wieku zaledwie 15 lat po tym, jak pokazał swoją niesamowicie szczupłą sylwetkę z bardzo niskim poziomem tkanki tłuszczowej. Współpracował z jednymi z najbardziej elitarnych kulturystów i wpływowych osób w fitness, takich jak Jay Cutler, Will Tennyson i Bradley Martyn. Trening Wheelsa i Lee został nagrany i udostępniony na kanale YouTube Larry'ego. Jesteście ciekawi jak wyglądał i jakie ćwiczenia panowie zrobili? Koniecznie obejrzyjcie ten filmik!

https://youtu.be/9bZKW8FR_lw

 

Komentarze (3)
lordknaga

newsow z kim trenuje wheels powinno byc juz ze 100, bo on trenuje z kazdym, kto ma following %-) a tristyna mi szkoda, troche niedojrzaly gosc z syndromem karla, ktory naokraglo trzyma bf 5% albo nizej, ma wiecznie 17 lat i ciagle mowi, ze jest naturalny, ten to dopiero lubi sie dowartosciowac w internecie :-D

5
Tomas_h11

I nie ma klatki

0
F1.08

Cos mi sie zdaje ze ta terapia hormonalna u Larryego to minimum 250 testa tygodniowo :)

0