SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Klatka piersiowa w domowych warunkach

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 32294

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
więc co z klatką piersiową w domowych warunkach ??? co robić żeby zaczeła zaczeła dobrze i równo miernie rosnąć
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 36
nooo... ja panowie pompki zaczelem robic w zakładach... np w pokera gralismy z kolegami na pompki a potem w fife,ale to fifa byla na zime;D mecz o 50-100 pompek i po pewnym czasie te 100 sie robiło w jakies 2 minuty z 1 małym przestojem po 80tce. a teraz 100 to zaden problem;D wiec cwiczyc cwiczyc a efekt bedzie:D
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
wszelkie pompki :)

jeśli bez sprzętu chcesz klatkę przećwiczyć.

zważ na to, że można ją (klatkę) podzielić na częśći:
1)górną, środkową i dolną
2)zewnętrzną, środkową i wewnętrzną

odpowiednio pompki:
1) nogi wyżej, nogi i ręce na tym samym poziomie, ręce wyżej(np na stołku, a nogi na podłodze)
2) ręce szeroko, ręce na szerokkość ramion, ręce wąsko.

przy treningu klaty - łokcie prowadzić szeroko. przy tricepsie - łokcie blisko tułowia :)

tyle z mojej strony..
sam jestem ciekawy co innego Ci polecą..

może pompki na poręczach (na oparciach dwóch krzeseł) - ale to juzwyższa szkoła jazdy..


ps
oczywiście pompkami supermasy nie zbudujesz, ale klatę utrzymasz w dobrej formie :)
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
a na górna część klatki piersiowej co dobre javascript: test('');
javascript: test('');
...
Napisał(a)
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 224269
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 267 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1681
rób pomki na wszelkie sposoby pomki to za***iste cwiczenie zeby rozwinac klatke kiedys chodziłem na karate i robiłem tam mnustwo pompek teraz gdy zaczełem chodzic na siłke widac tego efekty polecam tez rozciaganie

"BEZ METKI NIE MA SYLWETKI"HIHI;-p

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 280
jak sie robi rozciaganie klaty?
...
Napisał(a)
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 224269
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 267 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1681
+ hantle i eda efekty ale raczej długo na tym nie pojedziesz a sprzet do cwiczen tzn ławka sztanga i obciazniki nie sa takie drogie jezeli dopiero zaczynasz cwiczyc to pewnie nie duzo bys musiał kupic obciazników za porade soga hehehe

"BEZ METKI NIE MA SYLWETKI"HIHI;-p

...
Napisał(a)
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 224269
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3352 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 46894
linos93- ja bym na klatę zrobił tak

1s pompki z normalnym ustawieniem dłoni
2s pompki z nogami na podwyższeniu
3s pompki z szerokim rozstawem dłoni


I wszystkie serie rób z obciążeniem!! to bardzo ważne.
W każdej seri tak 15-20p.

Jeśli nie robiłeś pompek systematycznie to przez pierwsze 2 tygodnie wykonuj ten plan bez obciążenie dopiero potem stopniowo dorzucaj kg

Potem można kombinować z pompkami na krzesłach z pochyleniem przedniej części tułowia do przodu. Pompki z szerokim rozstawem dłoni itd



pzdr
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
trening domowy to dodatek do treningu na siłowni czasami facet od wf
nie pozwali mi iść na siłkę (np. jakiś sprawdzian z wf) albo poprostu siłka jest zajęta.
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening czy dobry ?

Następny temat

trening ABS II -jaką rozgrzewkę ?

electro
Polecane artykuły