SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Klatka piersiowa w domowych warunkach

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 31315

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 149 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3030
Jeszcze dodam ze mam drązek to tez pasowaloby dodac do treningu. Tylko kompletnie sie nie orjentuje jak ułożyc plan treningu. mozecie cos doradzic od siebie ??

PZDR. 4 all ;P

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3352 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 46894
galazka55 tu masz plan treningowy https://www.sfd.pl/Plan_treningowy_dla_osób_początkujących-t359947.html 

soldier001- jeśli jesteś ekto to nie ma co za bardzo ograniczać. Jedz po po prostu z głową 5-6 razy dziennie. Bo jeśli jesteś endo to już trzeba bardziej przestrzegać tego co się je Dokładnie co i jak masz rozpisane w dziale odżywanie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 149 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3018
To ja mam jeszcze pytanie: które pompki pomogłyby mi powiększyć nieco tzw. mięśnie piersiowe, bo mam troszeczke za małe?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3352 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 46894
Witam

http://www.kulturystyka.pl/atlas/trening_domatora.asp 

Zmieniony przez - pyzaaaa w dniu 2007-12-01 23:20:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 13 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 152
Dzieki. Zobacze w tamtych tematach : Odzywianie :P

Im dłuzej, tym lepiej...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 48 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 614
czesc ja robie pompki codzien z waskim rozstawem 2serie po 30 i z szerokim tyle samo ale nie wiem czy pompki z waskim rozstawem sa poto zeby rozszezyc klate bo robie to od 3tyg ale nie wiem czy to jest dobre na klatke.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 12 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 299
Mam pytanie; Jak zrobic obciążenie na pompki i jak je nałożyc? Czy może to byc plecak pełen książek i moze byc normalnie nałożony na plecy?(to byl przykład)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 83
No właśnie jak z tym obciążeniem ?

ciężki start

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Szacuny 6515 Napisanych postów 62311 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777734
Plecak to jedyna w miarę wygodna możliwość i najlepsza

włożyc do niego trochę książek i jest idealnie

podro

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 136
Witam mam pytanie jak zrobić zeby niue mieć rozstępów bo biore mass xxl i nie chce miec rozstępów
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening czy dobry ?

Następny temat

trening ABS II -jaką rozgrzewkę ?

WHEY premium