SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

spalacze tłuszczu

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1458

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 76 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1965
Mógłby mi ktoś w miarę przystępnie wytłumaczyć różnicę między Thermal Pro, Scorchem a Thyrothermem? Który z nich wybrać? A może są lepsze? Tylko nie w kosmicznych cenach :)
P.S. Nie zależy mi na hamowaniu apetytu.

http://www.sfd.pl/R86_-_BLOG/SYLWETKA-t396397.html - moje postępy :) [HST]

'you can only get smarter playing a smarter opponent'

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1396 Napisanych postów 35562 Wiek 43 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 150829
Thermal i thyro są na efedrynie, Scoorch jes bez efki. Thermal ma wiecej efki w capsie niz thyro. Wiadomo ze spalacze efedrynowe wymiatają, ale tez - hamują apetyt, oraz są niebezpieczne dla zdrowia. Efedryna to "doping".
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 432 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2666
Ja polecam venoma ALRI.
Swietnie dziala jako pobudzac i do palenia fatu.
I nie zawiera niedozwolonych substancji z tego co sie orientuje.
Na pewno nie obciaza serca w takim stopniu jak termal pro.

Super dziala tez hydroxykat z muscletecha ale jego wada jest jednak wygorowana cena.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 617 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11128
tez polecam venoma :D
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 711 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4104
ja polecam ciezki trening i diete


a jak miałbym kupic spalacza to SCORCHA albo RED LINE :D

kwestia teraz pieniedzy, stanu zdrowia, poziomu tkanki tłuszczowej itp itd :)

dawny uzytkownik 369258 :D

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 76 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1965
Dzięki za pomoc, pewnie wybiorę któryś bez efedryny, szkoda zdrowia. A tak z ciekawości, duża jest różnica między tymi ją zawierającymi i tymi bez?

r1920r - o dietę i trening się nie martw, już o to zadbałem :)

Zmieniony przez - R86 w dniu 2007-10-11 19:24:39

Zmieniony przez - R86 w dniu 2007-10-11 19:25:00

http://www.sfd.pl/R86_-_BLOG/SYLWETKA-t396397.html - moje postępy :) [HST]

'you can only get smarter playing a smarter opponent'

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 432 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2666
szczerze to nie czulem jakiejs duzej roznicy pomiedzy venomem a thermalem jesli chodzi o efekt spalania fatu.
Moze troche wieksze pobudzenie po termalu ale na mnie venom dziala rewelacyjnie i tak. jak wezme o 18 to nie moge do 3-4 zasnac.
Po termalu zle sie czulem zoladkowo i zgaga.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 76 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1965
Ja mam różnie z zasypianiem bo raz chodzę spać o 24 a raz o 4, zegar biologiczny mi się przestawia :) Jeszcze to pogarszać byłoby głupotą.

P.S. Nie wiem czy nie zrobię z siebie idioty, ale to prawda, że efedryna pomaga na astmę?

http://www.sfd.pl/R86_-_BLOG/SYLWETKA-t396397.html - moje postępy :) [HST]

'you can only get smarter playing a smarter opponent'

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 432 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2666
z tego coi wiem to wlasnie lek na astme

A zeby uniknac takich skutkow bezsennosci trzeba poprostu brac porcje rano i porcje przed 16-17. i nie przekraczac tej godziny.

Ja zazwyczaj trenuje ok 20 czy to sw czy silka i muszebrac tak pozno.
Wczesnbiej nie mam jak bo siedze w pracy do 18.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 76 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1965
Chyba wybiorę Venoma. Można pić alkohol jak się to bierze? ;)

http://www.sfd.pl/R86_-_BLOG/SYLWETKA-t396397.html - moje postępy :) [HST]

'you can only get smarter playing a smarter opponent'

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 84 Napisanych postów 8068 Wiek 52 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 39197
jasne ze można, tylko co potem

UPS, sorki za wykopaliska

Zmieniony przez - leonstar w dniu 2007-11-24 22:15:01

Nie ma postępów? Dodaj węgla a nie koksu !

LeonCountryChopper

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kre-alkalyn + monohydrat jak brac ?

Następny temat

Co do Pro Langatum ?

electro
Polecane artykuły