Za niedługo skończę obecny trening, a więc wziąłem się za przygotowanie następnego. Jest to zmodyfikowany plan na 3 dni w tygodniu wg. Arnolda (on sugerował trening 5 razy w tygodniu, niestety nie mam tyle czasu). A wiec wszystko wygląda mniej więcej tak :
Wtorek - Klatka + Triceps + Biceps
Klatka
Płaska 12/10/10/8/8
Skośna 12/10/10/8/8
Pompki na poręczach
Triceps
Wycisk wąsko 12/12/10/10/8
Wyciskanie Francuskie 10/10/10/8/8
Biceps
Uginanie ramion ze sztangą 10/10/10/8/8
Uginanie ze sztangielkami 12/12/10/8/8
Uginanie ze sztangielkami siedząc
Czwartek - Plecy + Przedramie + Triceps
Plecy
Podciąganie 4x do upadku mięśniowego (naprzemiennie nautralnie i nachwytem)
Wiosłowanie 12/12/8/8/10
Ściąganie linki poziomego wyciągu 10/10/10/8/8
Przedramie
Uginanie rąk w nadgarstkach 12/12/10/10/10
Uginanie rąk w nadgarstkach w odwrotnym chwycie
Triceps
Wycisk wąsko 12/12/10/10/8
Wyciskanie Francuskie 10/10/10/8/8
Sobota - Biceps + Barki
Biceps
Uginanie ramion ze sztangą 10/10/10/8/8
Uginanie ze sztangielkami 12/12/10/8/8
Uginanie ze sztangielkami siedząc
Barki
Unoszenie ramion bokiem 12/12/10/8/8
Podciąganie sztangi do brody 10/10/8/8/12
Wyciskanie zza karku 12/12/10/10/8
Priorytetem jest maxymalne powiększenie ramion
Oczywiście znalazły się też ćwiczenia na nogi i na brzuch, ale juz ich tutaj nie wypisywałem
A więc co sądzicie o tym planie ? Co zmienić a co poprawic ? Z góry dzięki, Pozdro !
Wtorek - Klatka + Triceps + Biceps
Klatka
Płaska 12/10/10/8/8
Skośna 12/10/10/8/8
Pompki na poręczach
Triceps
Wycisk wąsko 12/12/10/10/8
Wyciskanie Francuskie 10/10/10/8/8
Biceps
Uginanie ramion ze sztangą 10/10/10/8/8
Uginanie ze sztangielkami 12/12/10/8/8
Uginanie ze sztangielkami siedząc
Czwartek - Plecy + Przedramie + Triceps
Plecy
Podciąganie 4x do upadku mięśniowego (naprzemiennie nautralnie i nachwytem)
Wiosłowanie 12/12/8/8/10
Ściąganie linki poziomego wyciągu 10/10/10/8/8
Przedramie
Uginanie rąk w nadgarstkach 12/12/10/10/10
Uginanie rąk w nadgarstkach w odwrotnym chwycie
Triceps
Wycisk wąsko 12/12/10/10/8
Wyciskanie Francuskie 10/10/10/8/8
Sobota - Biceps + Barki
Biceps
Uginanie ramion ze sztangą 10/10/10/8/8
Uginanie ze sztangielkami 12/12/10/8/8
Uginanie ze sztangielkami siedząc
Barki
Unoszenie ramion bokiem 12/12/10/8/8
Podciąganie sztangi do brody 10/10/8/8/12
Wyciskanie zza karku 12/12/10/10/8
Priorytetem jest maxymalne powiększenie ramion
Oczywiście znalazły się też ćwiczenia na nogi i na brzuch, ale juz ich tutaj nie wypisywałem
A więc co sądzicie o tym planie ? Co zmienić a co poprawic ? Z góry dzięki, Pozdro !
Krzysztof Piekarz

Shit :P trzeba będzie cos innego wymyslić