Witam. Od października będę miał 3x w tygodniu ju-jitsu, 2x boks + 3x tydzień siłownia. Jako, że jestem w klasie maturalnej, chciałbym pogodzić to z nauką, ale jest to ciężkie ze względu na zmęczenie i brak chęci do egzystowania po samym powrocie do szkoły, nie mówiąc o braku chęci na treningi. Prosił bym o rady z doborem witamin, odżywek i supli, które wspomogły by mój organizm aby wytrzymał treningi i abym miał jakieś większe "chęci witalne". Myślałem o dextrojuice + omega, ale nie wiem sam.. proszę o rady! Jest to dla mnie bardzo ważne. Wysypiam na dobę około 8 godzin.
Dzięki!
Czekam na mądre odpowiedzi! :)
Dzięki!
Czekam na mądre odpowiedzi! :)
wujek dobra rada xD
Krzysztof Piekarz

