SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Potrzeba planu

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 999

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 758 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7858
A wiec tak :) mam maly problem z brzuszkiem mialem przerwy (6) miesiecy z cwiczeniami no i zapodał sie niechciany brzuszek co bardzo mnie drazni no i oczywiscie wszystkie obwody spadly.Chce sie pozbyc brzuszka a jednoczesnie zwiekszy obwydy klatki piersiowej i rak:)
Ma ktos moze jakis pomysl na dobry plan??:)
Z góry dziekuje:)
a jeszcze jedno do dyspozycj mam naprawde niewiele (2 sztangi i ciezary)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1614 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11462
Dziwne pytania zadajesz. Jak zwiekszyc obwody? No nie wiem moze nie skumałem aluzji ale chyba trening masowy ich by był najodpowiedniejszym rozwiazaniem na zwiekszenie obwodu hehe. A co do brzucha to A6W.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1614 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11462
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 758 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7858
Wiesz troszke dziwne rozwiazanie mi poleciles trening na mase + na zezbe dziwne... jak dla mnie:)chodzi mi cos co mnie tzw "napompuje"a nie zwiekszy mi masy zebym mogl spokojnie cwiczyc brzuch:)wiesz trudno pomieszac diete na mase i na żeźbe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 758 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7858
No juz nikt inny nie ma zadnych propozycji dla mnie?, szkoda.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 250 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1049
a6w na brzuch!!! proponuje trening masowy na reszte!!! I DIETA!!!!! DIETA DIETA!!!

TECHNIKA I DIETA DOPROWADZI CIĘ DO SUKCESU!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 758 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7858
Ej no chyba ja czegos nie rozumiem , jesli robie trening masowy to dieta na mase , wiec jak pozbede sie brzuszka?.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 250 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1049
jesli odpowiedna jest dieta to nie ma raczej mowy o przyroście fatu!!!

TECHNIKA I DIETA DOPROWADZI CIĘ DO SUKCESU!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 758 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7858
Co racja to racja , ale przeciez przy djecie na mase (zkwiekszona ilość kalori) nie ma mowy (mojm zdaniem) na efektywne zżucenie "fatu" (trzeba by sie chyba zacharować)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 250 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1049
Jeśli dieta jest ułorzona tak jak potrzeba do przyrostu masy to musi być większa ilośc kalori nie sadzicie ?? no bo jesli masz dietę z takim zapotrzebowaniem kalorycznym jak potrzeba to bedziesz miał taką sama wage jak wcześniej lub mniejszą bo napewno większość ludzi nie majacych diety jje raczej więcej niz podszebuje organizm. intensywny trening nie pozwoli na zbedny przyrost fatu! mniej tłuszczy zwierzęcych! poczytajcie tu wszystko jest na forum!!!

TECHNIKA I DIETA DOPROWADZI CIĘ DO SUKCESU!!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rzeźba

Następny temat

Plan na mase - mark!

WHEY premium