SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

jak zwiekszyc sile ???

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3415

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam jak moze mi wzrosnac sila, jezeli od 6 miesiecy nic wiecej nie podnosze
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 138 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 909
daj sobie spokoj z ta progresja..moze i jest dobra ale nie jest to najwazniejsze..najwazniejsze jest to aby zakladac min.110% maksymalnego ciezaru i wykonywac prace ekscentryczna. czyli wykonywac wydech podczas oddalanie sie przyczepow miesniowych, jesli cwiczysz na klatke to rob dlugi wydech i powoli opuszczaj sztange a koledzy niech ci podnosza i tak uzyskasz sile!!

go hard...or go home

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 3215 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 20315
ćwiczyć trzeba...

A tak poważnie, to napisz coś konkretnie... Trening, rezultaty, wiek, waga...

Zmieniony przez - junior__23 w dniu 2007-09-22 23:13:31

Ile do... czyli liczniki do wydarzeń http://ile-do.pl.pl
oraz
Kuchnia wietnamska na http://pyzamadeinpoland.pl 

...
Napisał(a)
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14809 Napisanych postów 53701 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 403231
Dobrze przemyslana progresja , Stopniowe przeciazanie miesni, dobra dieta i musi isc :D

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 473 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 34083
Wyglądasz mi na świeżaka, więc pewnie przetrenowanie lub monotonność treningu.

Projektowanie i tworzenie stron internetowych http://www.darkred.pl 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1477 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 35521
powiedz cos o sobie brałes jakies suple itd???
mysle ze po 6 miesiacach mozna zrobic z tydzien przerwy od treningu a po tym jakas kreatyynke

Żeby poczuc sie tak, jak czuje sie Bog !!!!!!!!!
[on]



VIDE CULL FIDE Patrz komu ufasz;!
pytac na forum a nie na gg!!!

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
mam 178 cm wzrostu waze 97 kg, w bicepsie mam 42cm, rekord na plaskiej mam 115kg i stoje w miejscu,
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
mam 18 lat i juz zjadlem duzo odzywek, najwiecej kreatyn, a co do treningu to probuje go zmieniac, raz robie skosna na sile 6 serii max ciezar, a za 2 miesiace plaska max ciezar a skosna lajt
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
witam i co z tym treningiem ??
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 607 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3397
Bubal,
nic nie rozumiem z tego twojego treningu. Napisz ile serii robisz, jaki ciezar i ile powtorzen. Jesli nie prowadzisz dziennika treningowego - to zacznij. Jesli chcesz zwiekszyc sile - to proponuje przeniesc sie do dzialu trojboj silowy.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
zaczynam od laweczki gornej skosnej
1 seria 60kg 10 powtorzen
2 seria 70kg 8 powtorzen
3 seria 80kg 6 powtorzen
4 seria 100kg 4 powtorzen(sam podniose 2 razy)
next plaska:
tutaj robie inaczej
1 seria 60kg 12 powtorzen
2 seria 80kg 10 powtorzen
3 seria 70kg 10 powtorzen
4 seria 60kg 12 powtorzen
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 447 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4644
zmniejsz liczbe powtorzen , zwieksz ciezar. cały sekret. bo ja tu widze bardziej trening na rzezbe. ;d ( jak przymkne oko:P)
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

FBW 15-10-5 proszony o ocenę :)

Następny temat

trening 1 a 2 razy w tyg???

electro
Polecane artykuły