Szacuny
17
Napisanych postów
769
Na forum
19 lat
Przeczytanych tematów
6021
to zalezy jka bedzie dzialac na ciebie mnie juz mono klepie po 2-3 tyg ladnie ale zrob tak 5-6 tyg pozdro a przerwa pomiedzy cyklami to min 6 tyg najlepiej
Szacuny
0
Napisanych postów
38
Wiek
34 lat
Na forum
19 lat
Przeczytanych tematów
947
to może lepiej kupić 300g tej kretki i zrobic jeden dłuższy cykl ? widzicie efekty do 4 tygodni ? nie wiem juz w sumie czy ten koles w sklepie mowi dobrze :)
Szacuny
10
Napisanych postów
1078
Wiek
38 lat
Na forum
20 lat
Przeczytanych tematów
14535
A może zrób 7 tygodni. zużyjesz całe opakowanie 500g i będzie ok.
Kurde też właśnie kupiłem 500g tej kreatyny i ciężko sie odmierza te 5g [do tej pory kupowałem w kapsułkach]. bo niby łyżeczka 5 gram ale jak ważę to też inaczej :/ trzeba będzie jakąś miarkę zrobić.