heh kurde nie wiem... ja jakos podczas serii jedynie czuje najszersze (LEKKO!) wtedy, jak sie rozciagaja, w fazie opuszczania sie w dol. wogule ich nie napinam, chyba ze pomiedzy seriami :] wogule ktos pisal na forum (ktos kumaty) ze plecy ciezko jest poczuc jak pracuja, moze jest w tym trohe prawdy? jesli po 4 seriach masz nagrzane i lekko spuchniete najszersze to znaczy ze robisz cwiczenie dobrze... jesli nie beda, to skracaj ruch, nie prostuj rak do konca. powinno byc ok. takie moje zdanie
chyba ze ktos jeszcze pomoze koledze?
chyba ze ktos jeszcze pomoze koledze?...
