SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

p0odciaganie na drazku-help

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2081

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2935 Wiek 96 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14118
Witam, Mianowicie chodzi mi o to ze jak sie podciagam na drazku to nie moge rozstawic rak szeroko bo mam drag w futrynach. I powiedzcie mi czy jak bede robil podciaganie na waskim to mi nic za bardzo nie da nie??
gdzies juz czytalem o tym tylko chce sie upewnic. I co proponujecie?? kupic na sciane drag czy co??
edit- plecy robie z bicepsem
plan teraz na plecki jaki robie:
podciaganie 3Xmax
wioslowanie podchwytem-4X12/10/8/8
wioslowanie jednaracz 4X129chyba-nie pamietam)
martwy 3X12/10/8
sztrugsy 3X12/z lekka progresja po pierwszej serii
pzdr.

Zmieniony przez - zaskron w dniu 2007-05-25 19:29:12

Pomogłem, wyraź swoją wdzięczność za mój poświęcony czas

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2935 Wiek 96 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14118
no umiem go spinac chyba normalnie-bo to jest tak ze jak go chce spiac to lopatk tak jak by psinam i najszerszy sie spina tylko go nie czuje jak np. bede spinal biceps bo jka spinam biceps to go mocno czuje i troche boli
a przy cwiczeniu to kompletnie nie wiem jak
pzdr.

Pomogłem, wyraź swoją wdzięczność za mój poświęcony czas

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1321 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22407
waskie jest bardziej na grubosc najszerszych, szersze podciaganie na ich szerokosc, tak wywnioskowalem z obserwacji na wlasnym przykladzie :] tez mam w futrynie, ciezko jest sie podciagac szeroko ale da sie. sprubuj chwytac jak najszerzej mozesz , by nie przeszkadzaly lokcie, ocierajac sie o futryny. jest rowniez roznica miedzy podchwytem a nachwytem, jaka oprocz tego ze nachwytem jest 2x ciezej - to nie wiem ja obecnie robie szeroko nachwytem do brody. pzdr

hehe duzo robisz nawet serii na plecki. ja robie:

drazek: szeroko nachwyt 4x max (czyli maly max )

wioslo sztanga do brzucha progress 12 - 10 - 9 - 8

MC - 10 - 9 - 8 - 8 progres



jak mozesz to kupuj na sciane, taki jest lux :]

Zmieniony przez - techno_boy w dniu 2007-05-25 19:33:08

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2935 Wiek 96 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14118
wiesz Jak Michail radzi to tak jest dobrze na pewno-bo to on zaproponowal mi plan moich pleckow i nim robie-pzdr.

Pomogłem, wyraź swoją wdzięczność za mój poświęcony czas

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1321 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22407
proste ale temat w sumie o drazku a nie o planie... heheh

niedlugo sam zaczynam stosowac jego plany, bo widze ze ludzie sa bardzo zadowoleni :]

Zmieniony przez - techno_boy w dniu 2007-05-25 20:53:56

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2935 Wiek 96 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14118
no pytosz
a powiedz mi jeszcze o wykonywaniu tego cwiczenia dokladnie technicznie. Bo ja po tym cwiczeniu nie czuje nic
wydaje mi sie ze zle robie
pzdr.

Pomogłem, wyraź swoją wdzięczność za mój poświęcony czas

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1742 Wiek 1 rok Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17683
Podciąganie wąsko jest spoko. Moim zdaniem robienie MC powyżej 10 powt. w spiltach to beee. Mi nie wchodzi. Ja wolę tak 4-5*5-8
Możesz robić:
Mc 5*
wiosłowanie 5*
podciąganie 4*
/pozdro


Zmieniony przez - MoonBlade w dniu 2007-05-26 16:22:07

Destiny is in your hands.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2935 Wiek 96 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14118
oka-a powie mi ktos jaka jest poprawna technika wykonania podciagania??
tylko prosze was- nie chodzi mi o zadne linki w ktorych jest pokazane podciaganie tylko o wyjasnienie tak na chlopski rozum
pzdr.

Pomogłem, wyraź swoją wdzięczność za mój poświęcony czas

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 696 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12290
normalnie sie podciagasz, tutaj nie ma zawiele do spieprzenia, pamietaj by nie szrpac cialem, rob caly ruch nie zadne np 90% bo miesien ulegnie skroceniu( chodzi o biceps), opuszczaj sie tak aby biceps byl caly rozciagniety ale zeby reka w lokciu nie byla do konca rozprostowana, staraj sie skupic na napinaniu najszerszych

nie wiem co jescze mozna tutaj poradzic

wierz w siebie bo religie moga zawieść ; )))

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2935 Wiek 96 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14118
oooooo wlasnie staraj sie skupic na napinaniu najszerszych
-- jak sie spina najszersze bo tego nie umiem
Nie wiem wogole jak to robic- reszta mnie wiecej wiem. np wioslowanie to idze lajtowo ale wieoslowanie jest na grubosc a mi trza szerokosci troche
pzdr.

Pomogłem, wyraź swoją wdzięczność za mój poświęcony czas

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1321 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22407
sprubuj najpierw szerokim podchwytem (jest 2x latwiej niz nachwytem) :

lapiesz rekami za drazek, rece wyprostowane, nogi podkurczone

podciagasz sie az broda znajdzie sie nad drazkiem

prostujesz rece do konca


tak wyglada mniej wiecej powtorzenie, choc jak robie nachwytem to nie prostuje rak do konca, strasznie ciezko tak jest :/ jak zrobisz jw napisalem, sprawdz po 4 seriach czy masz cieple najszersze, jesli sa cieple - to gitara :] ahas przerwy nie dluzsze niz 120 sek staraj sie trzymac

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2935 Wiek 96 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14118
nie wiem czy to do konca mi pomoze. Bardziej by to bylo zrozumiale jak sie spinac przy wykonywaniu tego cwiczenia. wiesz napinac miesnie jakie i wogole.

Pomogłem, wyraź swoją wdzięczność za mój poświęcony czas

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening do oceny

Następny temat

czy jest roznica?

WHEY premium