Witam, Mianowicie chodzi mi o to ze jak sie podciagam na drazku to nie moge rozstawic rak szeroko bo mam drag w futrynach. I powiedzcie mi czy jak bede robil podciaganie na waskim to mi nic za bardzo nie da nie??
gdzies juz czytalem o tym tylko chce sie upewnic. I co proponujecie?? kupic na sciane drag czy co??
edit- plecy robie z bicepsem
plan teraz na plecki jaki robie:
podciaganie 3Xmax
wioslowanie podchwytem-4X12/10/8/8
wioslowanie jednaracz 4X129chyba-nie pamietam
)
martwy 3X12/10/8
sztrugsy 3X12/z lekka progresja po pierwszej serii
pzdr.
Zmieniony przez - zaskron w dniu 2007-05-25 19:29:12
gdzies juz czytalem o tym tylko chce sie upewnic. I co proponujecie?? kupic na sciane drag czy co??
edit- plecy robie z bicepsem
plan teraz na plecki jaki robie:
podciaganie 3Xmax
wioslowanie podchwytem-4X12/10/8/8
wioslowanie jednaracz 4X129chyba-nie pamietam
)
martwy 3X12/10/8
sztrugsy 3X12/z lekka progresja po pierwszej serii
pzdr.
Zmieniony przez - zaskron w dniu 2007-05-25 19:29:12
Pomogłem, wyraź swoją wdzięczność za mój poświęcony czas
Krzysztof Piekarz
ale temat w sumie o drazku a nie o planie... heheh