Szacuny
4
Napisanych postów
409
Na forum
19 lat
Przeczytanych tematów
9295
witam :) odrazu po siłowni piję około 40gr glukozy, potem wracam do domu .. jaki posiłek mogę zjesc ? czy moge zjesc ryz ? czy juz nie za bardzo po tamtej glukozie ? napiszcie co i jak z tym zarciem gdy się bierze glukoze po treningu :) z góry dzięki
pozdro :)
Szacuny
17
Napisanych postów
302
Na forum
19 lat
Przeczytanych tematów
7343
Ja ci polecam ryż, jakaś kasza, makaron + mięso z piersi kurczaka ew. indyka,
tuńczyk, panga, wołowina. Do tego możesz schrupać jakiś owoc.
Unikaj tłuszczy i dostarcz sporą ilość białka, w stosunku do węgli 1:2.
Pozdr
"Nie wystarczy mieć sprawny umysł, trzeba go jeszcze dobrze używać."
Kartezjusz
Szacuny
3
Napisanych postów
452
Wiek
20 lat
Na forum
19 lat
Przeczytanych tematów
9483
Jeżeli nie uzupełniłeś białka i ww po treningu w formie odżywki to posiłek potreningowy nie powinien zawierać tłuszczy np. pierś gotowana+ryż i surówki.
Szacuny
4
Napisanych postów
409
Na forum
19 lat
Przeczytanych tematów
9295
aa .. spoko .. zapomniałem że w żółtkach jest tłuszcz... :) no to bede sobie szamał saszetke ryzu+pierś z kurczaka, albo chudy twaróg .. w zaleznosci co bedzie w lodowce ;]
Szacuny
32
Napisanych postów
2643
Wiek
38 lat
Na forum
19 lat
Przeczytanych tematów
24308
i od razu po treningu dodaj KONIECZNIE białko !! To wazniejsze niz ta glukoza. Sama glukoza zresztą tez nie jest dobra
Wojownicza dusza, więc po swoje ruszaj
na ławę nie zejdę nawet gdy dostanę karę, rezerwowy ze mnie żaden, ja rasowym napastnikiem !! Czuję w sobie straszną parę, widzisz mnie na piedestale? I słusznie się chwalę, cudze znam lecz swoje walę.