SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

posiłek potreningowy <dam sogi > :)

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4024

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 452 Wiek 18 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9483
Twaróg po treningu to złe rozwiązanie, przez kazeine jest bardzo wolno wchłanialny, a posiłek potreningowy polega na szybkim dostarczeniu mikroelementow, ktore zostały spalone w trakcie treningu.

życie...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 149 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 745
100g ryzu 200g piersi(2 kotleciki)
jakis sos do polania (sos kupny w proszzku)
i do bedzie dobre
glukoza w niczym nieprzeszkadza mozesz nawet po treningu gainer wypic
PzDr

mr. big [][][]-----[][][]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 409 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9294
a co powiecie o tunczyku po treningu ? a jogurt kompletnie odpada ? ma malutko tłuszczu. a jesli chodzi o tunczyka to oczywiscie w wodzie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 452 Wiek 18 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9483
Jogurt-NIE , Tuńczyk-TAK

życie...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 5239 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 75867
Napiszę co ja spożywam bezpośrednio po treningu: kuskus + pierś/tuńczyk. Posiłek bardzo szybki w przygotowaniu, a zarazem wartościowy i samczny

"Wszystkie rzeczy są trujące i nic nie jest bez trucizny,
Jedzenie i picie ponad miarę jest również trujące." - Paracelsus
http://www.sfd.pl/TŁUSZCZE-t369407.html
http://www.sfd.pl/JAJO-t429538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1476 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10822
ja odrazu po treningu carbo i tak po 30 minutach ryz i cycki i tyle mysle ze to standart

koko

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 126 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6060
ja tez polecam Kus Kus/Makaron/Ryz + piers/tunczyk :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 2566 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10268
Bezpośrednio po treningu spożyj carbo ( ewentualnie rozgotowany ryż lub miód ). Pół godziny później zjedz pełny posiłek ( ja proponuję chudego kurczaka, brążowy ryż i jakieś warzywa/owoce ) nie zawierający tłuszczy.

Zmieniony przez - Mazuro13 w dniu 2007-04-06 19:32:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 2643 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 24308
oczywiscie carbo +jakies bialko
co do glukozy to nie podoba mi sie ona bo w przeciwienstwie do np carbo nie uwalnia wegli stopniowo tylko wsio naraz.
Ja jestem za tym aby bezposrednio po treningu spozywac wegle z normalnego zarcia typu kuskus, makaron albo miod a nie z carbo czy glukozy

Wojownicza dusza, więc po swoje ruszaj
na ławę nie zejdę nawet gdy dostanę karę, rezerwowy ze mnie żaden, ja rasowym napastnikiem !! Czuję w sobie straszną parę, widzisz mnie na piedestale? I słusznie się chwalę, cudze znam lecz swoje walę.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 409 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9294
oj co do tego .. glukoza carbo czy jeszcze cos innego to kazdy mówi co innego... i kazdy wychwala co innego... ja piję glukoze ... i mam nadzieje ze nie trace przy tym duzo aniżeli bym pił carbo :)
pzdr
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan na mase... Co o tym sądzicie???

Następny temat

Dieta na mase do poprawy!! nie poskompie sogami ;-]

WHEY premium