Witam niedlugo bede zaczynal cykl i dlatego opracowalem sobie nowy trening, bralem takie cwiczenia aby jakos najlepiej roziwjac wszystkie miesnie ktore sie da i nie wiem czy dobrze ulozylem. prosilbym o sprawdzenie ilosci serii, doboru i kolejnosci cwiczen, zestawieniu partii miesniowych itd. jezeli mozna to tez praktyczne porady.
Cel: masa
1) pon - klatka + triceps
wyciskanie sztangi plasko 12/10/8
wyciskanie sztangi skos 12/10/8
wyciskanie sztangi glowa w dol 12/10/8
przenoszenie sztangielki 12/10/8
rozpietki lezac poziomo 10/10/10
wyciskanie francuskie sztangi w lezeniu 12/10/8
prostowanie ramion na wyciagu stojac 12/10/8
pompki tylem 12/10/8
2) sr - biceps + barki + przedramiona
uginanie sztangi podchwytem stojac 12/10/8 + "21"
uginanie ramion ze sztangielkami stojac (supinacja) 12/10/8
uginanie ramion ze sztangielkami stojac (młotki) 12/10/8
wyciskanie sztangielek 12/10/8
unoszenie sztangielek bokiem w gore 12/10/8
podciaganie sztangi wzdluz tulowia 12/10/8
szrugsy sztangielkami 12/10/8
uginanie nadgarstkow podchwytem w siadzie sztanga 10/10/10/10
uginanie nadgarstków nachwytem w siadzie sztanga łamana 10/10/10/10
3) piatek - nogi + plecy
przysiad ze sztanga 12/10/8
wypychanie ciezaru na suwnicy 12/10/8
martwy ciąg na prostych nogach 12/10/8
wspięcia na palce stojąc 12/10/8
sciaganie drazka wyciagu gornego w siadzie srednim nachwytem 12/10/8/6
przyciaganie linki wyciagu dolnego w siadzie plaskim 12/10/8/6
podciaganie konca sztangi w opadzie (w ksztalcie litery T) 12/10/8/6
Brzuch: 6 weidera
Zmieniony przez - eby w dniu 2007-03-11 02:10:49
Cel: masa
1) pon - klatka + triceps
wyciskanie sztangi plasko 12/10/8
wyciskanie sztangi skos 12/10/8
wyciskanie sztangi glowa w dol 12/10/8
przenoszenie sztangielki 12/10/8
rozpietki lezac poziomo 10/10/10
wyciskanie francuskie sztangi w lezeniu 12/10/8
prostowanie ramion na wyciagu stojac 12/10/8
pompki tylem 12/10/8
2) sr - biceps + barki + przedramiona
uginanie sztangi podchwytem stojac 12/10/8 + "21"
uginanie ramion ze sztangielkami stojac (supinacja) 12/10/8
uginanie ramion ze sztangielkami stojac (młotki) 12/10/8
wyciskanie sztangielek 12/10/8
unoszenie sztangielek bokiem w gore 12/10/8
podciaganie sztangi wzdluz tulowia 12/10/8
szrugsy sztangielkami 12/10/8
uginanie nadgarstkow podchwytem w siadzie sztanga 10/10/10/10
uginanie nadgarstków nachwytem w siadzie sztanga łamana 10/10/10/10
3) piatek - nogi + plecy
przysiad ze sztanga 12/10/8
wypychanie ciezaru na suwnicy 12/10/8
martwy ciąg na prostych nogach 12/10/8
wspięcia na palce stojąc 12/10/8
sciaganie drazka wyciagu gornego w siadzie srednim nachwytem 12/10/8/6
przyciaganie linki wyciagu dolnego w siadzie plaskim 12/10/8/6
podciaganie konca sztangi w opadzie (w ksztalcie litery T) 12/10/8/6
Brzuch: 6 weidera
Zmieniony przez - eby w dniu 2007-03-11 02:10:49
Krzysztof Piekarz
ja proponuje w bicepsie zostawic tak jak masz w plecach dodac mc i lydki rob w seriach 15/15/15/15 lub 20/20/20/20 bo 12/10/8 to wydaje mi sie ze sie to nei sprawdza