Witam, piszę ten temat z perspektywy osoby udchudzającej się:)
A więc pytanie brzmi czy powinno się spożywać węglowodany na śniadanie?
Pytanie troche głupie, ale juz sam nie wiem.. Jedni mówią, że trzeba dostarczyć organizmowi energii z rana, ale jak już wspominałem jestem osobą odchudzającą się, a gdzieś wyczytałem że rano dobrze jest zjeść samo białko bo ciągle trwa nocny proces spalania (niekoniecznie chodzi mi tu o seks
Jak to w końcu jest?
Pozdr
Al
A więc pytanie brzmi czy powinno się spożywać węglowodany na śniadanie?
Pytanie troche głupie, ale juz sam nie wiem.. Jedni mówią, że trzeba dostarczyć organizmowi energii z rana, ale jak już wspominałem jestem osobą odchudzającą się, a gdzieś wyczytałem że rano dobrze jest zjeść samo białko bo ciągle trwa nocny proces spalania (niekoniecznie chodzi mi tu o seks
Jak to w końcu jest?
Pozdr
Al
Krzysztof Piekarz