SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Wawek na masie ;-)

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 11641

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 382 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 13383


No wiec jak na zime przystało masa jest
póki co beda 4 foty potem dojda nowe,
pasjonuje sie Armwrestlingiem aczkolwiek zaznaczam ze ciezkie martwe ciagi i przysaiady nie sa mi opce aczkolwiek tego drugiego maksa nigdy nie sprawdzałem.
Moje wymiary:
Biceps:44cm
Przedramie:38-39cm(różnie bywa mierzone )
Klatka:
Barki:131cm
Udo:Sprawdze jutro razem z fotami
Łydka:43cm
Nadgarstek:24cm
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
pojada cie bo z pierwszej foty widac ze tluscioszek jestes :F
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 382 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 13383


biceps1
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 382 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 13383


osiagi siłowe:
Martwy ciag z naprzemiennym chwycie : 160kg*2 (robie tylko taki działa bardzo dobrze na siłe uchwytu
Uginanie ramion ze sztanga: w ostatniej serii 60,5kg*6-8(pomoc lekka) przy zachowaniu prawidłowej techniki oszukanymi sie nie chwale bo tam duzej sztuki nie trzeba.
Podciaganie w szerokim chwycie do brodu : z zaczepem 15kg
Przysiad nigdy maksa nie robiłem
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 5259 Wiek 4 lata Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 62010
W kuchni trenujesz?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 382 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 13383
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 150 Napisanych postów 15480 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 90607
biceps 44

maly duzy gruby czy chudy kazdemu nalezy sie taki sam szacunek
pozdrawiam

...
Napisał(a)
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 224269
o f*** to nie sa rozstepy to nie sa rozstepy ... cos mi sie na monitorze kreski zrobily albo kawal robisz i se markerem porysowales ch.j z taka masa czlowieku odstaw ta ome
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 382 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 13383


wiem ze bf jeszcze wysoki ale od marca redukcja thermal+ nitro2 zakupione
dodaje jeszcze do tego dietke i shock therapy wiec powinno byc si
te zdjecia sa do porówniania po redukcji z czym zgłosze sie do odchudzania
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1380 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 46877
heh ale rostep :) hhe masa jest :)

dyslektykiem jestem :)
you have the big biceps:D
biceps is small dick its bigger:D

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 382 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 13383
sie smiejecie a ja nawet nie wiem jak z tym sobie poradzic
masc z mocznikiem była, masaze były a rozstepy jakie były takie są...
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

taki sobie uczen z klasy maturalnej %-)...

Następny temat

Młodszy brat

electro
Polecane artykuły