No wiec jak na zime przystało masa jest
póki co beda 4 foty potem dojda nowe,
pasjonuje sie Armwrestlingiem aczkolwiek zaznaczam ze ciezkie martwe ciagi i przysaiady nie sa mi opce
aczkolwiek tego drugiego maksa nigdy nie sprawdzałem.
Moje wymiary:
Biceps:44cm
Przedramie:38-39cm(różnie bywa mierzone
)
Klatka:
Barki:131cm
Udo:Sprawdze jutro razem z fotami
Łydka:43cm
Nadgarstek:24cm
Krzysztof Piekarz
