SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wawek na masie ;-)

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 10836

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
to nie bierz sterydow albo za male dawki bierzesz i cie katabolzim zzera na cyklu albo za duze i pekasz ku.rwa to jest chore
kup kolagen i go jedz, vitamine C , nie wiem moze cos co powoduje lepsze przyswajnie kolagenu glukozamine niby na stawy ale moze pomoze, multivitamine, trzymaj sie diety i nie wiem no nie beirz sterydow o ile bierzesz jak nie bierzesz to ja juz nie wiem

i tu nie ma co sie smiac a te masci to wiesz mozesz se nawilzyc nimi pana D..ka
ale ześ se narobil zbieraj na Laser juz moze ci usunie cos


Zmieniony przez - jabolcokk w dniu 2007-02-16 15:41:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 382 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13383
przedewszystko- nie biore sterydów tylko genetyke mam taka ze mi masa baardzo szybko idzie a rozstepy juz mam długi czas co do witaminy C wypijam codziennie pod wieczór wode z 4 cytryn
pozdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
NIe no smieszny jestes W cytrynie jest malo vitaminy c
a co ma masa to czemu masz tylko tam dobra ja sie nie udzielam ale takiej fotki mogles nie wrzucac i zacznij sie juz redukowac moze to powstrzyma rozwijanie sie wiekszych i nowych
Pozaty mw porfilu masz napisane ze cwiczysz troche wiecej niz rok a takie osiagi i 44 w lapie

Zmieniony przez - jabolcokk w dniu 2007-02-16 15:46:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 22971 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 91876
z tymi rozstepami to kwestia indywidualna, mi sie takie np max 0.5 cm porobiły mało widoczne, a kolesie to maja takie ze widać ja hooja na czole nie wiem czemu tak jest wkoorwiajaca sprawa.
ps
44 to jest to! ale teraz czas na redukcje!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1380 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 46815
heh nie smiejemy sie tez mam takie :) pozdro :) zerzbe rob ;d

dyslektykiem jestem :)
you have the big biceps:D
biceps is small dick its bigger:D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 259 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5126
Całkiem ok.Masa jest na +. Jak podrzeźbisz roztepy sie zmniejsza i stracą na krwistym kolorze.Na solarium też można sie wybrać, prawda?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 3691 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 84035
No to napokazywałeś się nam.
Aż 2 zdjęcia w ubraniu.
Aż dwa zdjęcia ramienia.
Aż jedno grzbietu w pozie "bez pozy".

Nic tylko oceniać sylwetkę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1037 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 65298
jw

Na co mnie stać w swoim życiu osiągnę
A czy przed Bogiem zdążę tego naprawdę nie wiem
Niejeden mówił martw się sam za siebie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


" masc z mocznikiem była, masaze były " a wystarczyło użyć dobrego programu do obróbki grafiki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 2083 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 39361
..tak srednio ale masa nawet nawet
pzdr

<<<Bez celu i chęci nigdy nic nie osiągniesz>>>
http://www.sfd.pl/meine_siłownia-t301836.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

taki sobie uczen z klasy maturalnej %-)...

Następny temat

Młodszy brat

WHEY premium