SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

szybkie pytanie - sogacz

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2799

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 308 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8226
posilek po trneingu cyzli zazwyczaj jakis kurczaczek i węgle + 30 gram bialak dodac tu omege 3 nie zaszkodzi , czy przed snem wziasc przed snem biore 35 gram bialka pozdro :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 2643 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 24308
postaraj sie wyslowic porządnie,bo nie zrozumialem
chyba ze mam problemy z rozumieniem
bierz przed snem białko (najlepiej twarog) bo I posiłku potreningowym (białko serwatkowe +ww proste i złozone) zrob II posiłek (godzina pozniej- tam juz białka dawac nie musisz- masz je w kurczaku) nie wiem czy do konca o to Ci chodzi...

Zmieniony przez - kolos88 w dniu 2007-02-14 21:35:16

Wojownicza dusza, więc po swoje ruszaj
na ławę nie zejdę nawet gdy dostanę karę, rezerwowy ze mnie żaden, ja rasowym napastnikiem !! Czuję w sobie straszną parę, widzisz mnie na piedestale? I słusznie się chwalę, cudze znam lecz swoje walę.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 691 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23619
Moją odpowiedz masz w poście pare pytań bo się pomyliłem pozdro

Ból przemija, chwała jest wieczna!

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 4672 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 31505
yyy... moze jest tu jakis tlumacz?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 308 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8226
HAHA :D chodzi mi o to ze tluszcz opoznia przsfajanie białka czy cos nie ? odrazy po trneingu ibore carbo i celpumpa. Potem jak przyjde jem posilek i dotego dodaje bialko ostrowi braki i czy moge wziasc omege 3 po tym bialku ? mhm nie wiem powinniscie teraz rozumiec
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1489 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 30384
interpunkcja na prawde ulatwia kontakt

NO PAIN NO GAIN

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 400 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5545
hehehe ja tez nie załapałem o c b.

assalam aleykom

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 1187 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 21154
Unikamy tluszczy w posilku potreningowym
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1210 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 19125
hehe sadzilem , ze mam problemy ze skladnym pisaniem
widze jednak sa lepsi ode mnie w tej dziedzinie

"życie idioty to nie bułka z masłem"

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 308 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8226
xeran masz sogacza :D dobra cicho dzis sa wlaentynki :D:D nie ogarniam
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 359 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 28295
a ja zrozumialem moze jestem jakis inny po posilku potreningowym nie bierz tluszczy bo bialko wolniej sie wchlania
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

wzrost, a poziom cukru

Następny temat

14 lat zielony w diecie

Shoty
Polecane artykuły