SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Prosze o pomoc w wypracowaniu kaloryferka!!!

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1491

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 37

Mam 18 lat , ćwicze od 2,5 roku . Mam 174 cm , 77 kg . Ogólnie jestem zadowolony ze swojego ciala ale chciałbym mieć chociaż zarys kaloryferka na brzuchu . nie mam zwisajacego brzucha ale tez nie wyrzezbionego. zabralem sie od wczoraj za swoj brzuch i ogolnie zeby sie troche wyrzezbic. mianowicie :
kupilem stacka II original formula
jem malo o sredniej czestotliwosci
trenuje zawsze brzuch po treningu obojętnie ktorej partii miesni :
100 spięć x 2 serie , 30 brzuszków na skośnej x 2 serie ławce , unoszenie nóg w zwisie 1 seria , 10 min skręcam tułowie na przyrządzie ( zapomnialem nazwy hehe :) )
moje posilki to
kapsulka stacka 30 min przed posilkiem
I posilek - 2 skibki chleba pelnoziarnistego z serkiem smietankowym
II posilek duzy jogurt
III posilek- skibka chleba pelnoziarnistego z serkiem + owoc
IV-posilek 2 skibki chleba pelnoziarnistego z serkiem
+Duzo wody
czy jestem w stanie sie lekko wyrzezbic i uzyskac powtarzam chociaz Zarys kaloryferka na brzuchu ? .
wiem ze powinienem wyliczac ile bialka na kilogram ciala i protein itd ale ja tego nie umiem i nie mam czasu na przyrzadzanie tych posilkow
Wiem ze moja " Dieta " Nie jest najlepsza i prosze o dodawanie uwag do niej. Również proszę o pisanie swoich uwag wskazówek i rad bo są one bardzo mile widziane !!!! :) z góry dzięki za pomoc Pozdr
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 658
bardzo dziwne... trenujesz od 2,5 roku, po każdych ćwiczeniach robisz tak ostro brzuch, a kaloryfera nie widać? stary weź spójrz na to, co jjesz... przecież tym się 2- letnie dziecko by nie najadło! trenujesz brzuch, organizm potrzebuje paliwa i zamiast z dziennej porcji dostarczanych wartości odzywczych pobiera energię z mięśni... tak mi się wydaje. sorry, ale nieźle masz na bani. 2,5 roku ćwiczyć i mieć zero pojęcia o diecie.... gratuluję!!
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 308 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8226
skibka chleba to ile to jest może dupka ?:D

Zmieniony przez - tomasz555 w dniu 2007-02-07 22:39:45
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 130 Napisanych postów 8967 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 48014
Poczytaj najpierw o diecie men.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 343
źresz same "skipki" to jak chcesz mieć kaloryfer? :D
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 45261
zdziwilibyście się ile ludzi na samym chlebie i mleku w proszku ma kaloryfery

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 733 Napisanych postów 31016 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 94344
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 45261
o no to też

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta po raz kolejny

Następny temat

DIETKA BY PODQR

electro
Polecane artykuły