Od wrzesnia mam zamiar rozpoczac trening na siłowni.Postanowiłem sie lekko przygotować:
Co dzien od grudnia wykonuje 5 takich serii ( po kazdej 2 min przerwy, miedzy cwiczeniami 20-30 sekund)
25 przysiadów
20 pompek
25 brzuszków
20 przysiadów
20 pompek
25 brzuszkow
Do tego jestem w trakcie A6W( 6 dzien)
+ cwiczenia 7 kg hantlami 5x20 powtorzen na kazda reke (biceps)
Radzicie Zwiekszac liczbe powtorzen Czy liczbe serii?
Czy taki ,,trening'' da efekty ( chodzi o zwiekszenie miesni )?
Jakie mieśnie rozwijaja sie przy robieniu pompek ,przysidow, brzuszkow?
Czy jest jakies domowe cwiczenie ktore zwiekszy pas barkowy?
Waga;72 kg Przy 176 cm to duzo?
To chyba tyle...jestem zielony w kulturystyce itp. wiec sory za amatorszczyzne pompki,brzuszki itd.
Jakies przydatne info mozecie słac: 9487428 (gg)
Palą to muzycy, nastolatki i dorośli
Urzędnicy i graficy, żony, matki i filmowcy
Palą biznesmeni, starsze laski, młodzi chłopcy
Nikt jeszcze nie poszedł do ziemi, od tej trawki, coś ty?
Palą ją dewotki, heretycy nie chcą słyszeć
Że to z czym kręcą jointy przestanie być narkotykiem
Krzysztof Piekarz
Sporo ćwiczeń tym można zrobić do tego przydałby się drążek. Gdy będzie rosła siła to 20 pompek to będzie mało zwiększaj liczbe powtórzeń w każdym ćwiczeniu. Gdy dojdziesz do 40 to lepiej robić serie z obciążeniem. Na brzuch jest dużo więcej ćwiczeń niż popularne brzuszki. Poza tym poczytaj
Nie zrobisz 10 cm w klacie i 5 cm w bicu w takim czasie
rob z nimi przysiady, rozpietki, wyciskanie francuskie,