Znalazlem cos co kloci sie z cala moja dotychczasowa dieta. Co wy na to:
"Idealem zywienia jest nielaczenie bialka z weglowodanami. Zeby strawic bialka, potrzebne sa enzymy kwasne, a weglowodany - zasadowe. Jesli w przewodzie pokarmowym znajda sie produkty z obu grup, enzymy po prostu sie zobojetniaja. Wtedy nie strawione resztki pokarmu sa "przepychane" do jelit, a tam atakuja je bakterie gnilne i wystepuje samozatrucie organizmu(...)."
Pozdrawiam wszystkich
"Odwaga nie jest właściwością ciała, lecz duszy; stanowi o niej moc serca, a nie siła ramion i nóg."
"Idealem zywienia jest nielaczenie bialka z weglowodanami. Zeby strawic bialka, potrzebne sa enzymy kwasne, a weglowodany - zasadowe. Jesli w przewodzie pokarmowym znajda sie produkty z obu grup, enzymy po prostu sie zobojetniaja. Wtedy nie strawione resztki pokarmu sa "przepychane" do jelit, a tam atakuja je bakterie gnilne i wystepuje samozatrucie organizmu(...)."
Pozdrawiam wszystkich
"Odwaga nie jest właściwością ciała, lecz duszy; stanowi o niej moc serca, a nie siła ramion i nóg."
"Odwaga nie jest właściwością ciała, lecz duszy;
stanowi o niej moc serca, a nie siła ramion i nóg"
Krzysztof Piekarz