SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Kreatyna a reakcje alergiczne

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3158

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2165
Czy ktoś miał jakieś reakcje alergiczne na monohydrat kreatyny?? Czy to wogóle możliwe? Jeżeli są takie osoby, to bardzo bym prosił o wypowiedzenie się i opisanie objawów. Pozdro.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 724 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8440
Wądpie aby ktoś miał na to alergie ponieważ nasz organizm priodukuje kreatynę w małych ilościach

Dajcie coś wygrać

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Mani3ek wrócił <jupi>
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 724 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8440
hehe 3 tygodnie bez kompa byłem :D patrze że już mnie tu troche ludzie pamiętają :D aż miło się robi hehe
PS : sory za spam

Dajcie coś wygrać

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 13181 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86307
patrze że już mnie tu troche ludzie pamiętają :D aż miło się robi

trening -> ból -> rozwój

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2165
jasne ze kreatyna występuje w organiżmie (dostarczana głównie z miesem) ale jak przyjmuję 7gr w dni trenicgo we i 5 w nietreningowe to jest to większa dawka niż normalnie. Ztąd to pytanie.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 724 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8440
A co masz jakieś "objawy" tego uczulenia ? czy tlyko tak z ciekawości ?? jeśli coś ci jest to opisz , powiemy czy normalne czy nie :]

Dajcie coś wygrać

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2165
powiem szczerze mimo ze jest to dla mnie sprawa dośc krepująca... podejrzewam ze mam jakiegoś zasranego grzyba... z tym ze mam co do tego watpliwości nie chodzę na siłownie tylko ćwiczę w domu wiec prawdopodobienstwo ze sie od kogoś zaraziłem jest znikome... nikt z moich znajomych tego nie ma... bo własnie zauważyłem ze mam coraz wiecej tych ognisk zapalnych (miejsc zmienionych chorobowo) po kazdym treningu... przyjmuje 7 r kreatyny w dni treningowe... stosuję na to maść antygrzybiczną ale nie pomaga, wiec zaczynam się zastanawiać czy to nie wina kreatyny...
...
Napisał(a)
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2090 Napisanych postów 49893 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 492546
byles z tym u lekarza?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1100 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 14043
na kreatynie zpewnoscia go nie wychodowales.. Idź z tym do dermatologa Pozdro

****************************

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2165
no chyba będzie tak trzeba z zrobić ipujśc do tego lekarza... dzięki za odpowiedzi... pozdro
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Olimp Whey Protein Complex 100% - 750gr + 250gr GRATIS!!!

Następny temat

Glutamina...czy można ??

electro
Polecane artykuły