Witam!! Od jakiegos czasu robilem przysiady ze sztanga. Rozstaw moich nog nie byl szeroki, byl weższy niz szerokosc barkow. Mozna wrecz powiedziec ze rozkrok byl waski. Dzisiaj zaszedlem na silownie i byl koles co robil przysiady, a rozstawienie nog bylo zdecydowanie wieksze niz szerokosc barkow. Ze dzisiaj w planie mialem nogi (przysiady) wiec postanowilem rozniez rozszerzyc rozkrok. Rozkrok byl taki, ze jak przysiadlem to dotknalem dupa prawie ziemi
Wszystko bylo spoko, ale po tym przysiadze moje miesnie ud jakby sie spiely... Odczulem skurcz, ktory w pewnym stopniu trzyma mnie do tej pory... Koles powiedzial ze tak ma byc, ale odczulem to tak jak odczulem poniewaz nigdy nie robilem takich przysiadow. Czy mial racje? Normalne to jest?
zdr.
Wszystko bylo spoko, ale po tym przysiadze moje miesnie ud jakby sie spiely... Odczulem skurcz, ktory w pewnym stopniu trzyma mnie do tej pory... Koles powiedzial ze tak ma byc, ale odczulem to tak jak odczulem poniewaz nigdy nie robilem takich przysiadow. Czy mial racje? Normalne to jest?
zdr.
Krzysztof Piekarz