Witam
Po rocznym starzu treningowym planuje cykl kreatynowy.
Kre-alkalyn + dekstroza + standardowo jak do tej pory izolat + profi whey mass.
Plan jest następujący:
DniTreningowe (3 dni w tygodniu)
a)zaraz po przebudzeniu 5g kreatyny + 40g dekstrozy
b)po 30 minutach po przebudzeniu shake na mleku: białko 30 g(suma izolata + whey mass) + węglowodany(z whey mass'a)
c)zaraz po treningu 5g kreatyny + 40g dekstrozy
d)po 30 minutach po treningu shake na mleku: białko 30 g + węglowodany
DniNieTreningowe (4 dni w tygodniu)
a)na śniadanie shake na mleku: białko 30 g + węglowodany
b)po południu 5g kreatyny + 40g dekstrozy
c)wieczorem shake na mleku: białko 30 g + węglowodany
Reasumując- DT 10g kreatyny + dodatki
DNT 5g kreatyny + dodatki
I teraz pytania:
1) czy pierwszą dawkę kreatyny w DT przyjmować zaraz po przebudzeniu, czy lepiej przed treningiem??
2) czy tak krótki odstęp czasu (30 minut) jaki jest między kraetyną a shakiem białkowym nie będzie miał wpływu na wchłanianie kreatyny??
Zmieniony przez - sks w dniu 2006-12-31 00:51:21
Zmieniony przez - sks w dniu 2006-12-31 00:52:28
Po rocznym starzu treningowym planuje cykl kreatynowy.
Kre-alkalyn + dekstroza + standardowo jak do tej pory izolat + profi whey mass.
Plan jest następujący:
DniTreningowe (3 dni w tygodniu)
a)zaraz po przebudzeniu 5g kreatyny + 40g dekstrozy
b)po 30 minutach po przebudzeniu shake na mleku: białko 30 g(suma izolata + whey mass) + węglowodany(z whey mass'a)
c)zaraz po treningu 5g kreatyny + 40g dekstrozy
d)po 30 minutach po treningu shake na mleku: białko 30 g + węglowodany
DniNieTreningowe (4 dni w tygodniu)
a)na śniadanie shake na mleku: białko 30 g + węglowodany
b)po południu 5g kreatyny + 40g dekstrozy
c)wieczorem shake na mleku: białko 30 g + węglowodany
Reasumując- DT 10g kreatyny + dodatki
DNT 5g kreatyny + dodatki
I teraz pytania:
1) czy pierwszą dawkę kreatyny w DT przyjmować zaraz po przebudzeniu, czy lepiej przed treningiem??
2) czy tak krótki odstęp czasu (30 minut) jaki jest między kraetyną a shakiem białkowym nie będzie miał wpływu na wchłanianie kreatyny??
Zmieniony przez - sks w dniu 2006-12-31 00:51:21
Zmieniony przez - sks w dniu 2006-12-31 00:52:28
Krzysztof Piekarz