SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gainer+kreatyna+bialko?...Jak?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1907

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 262 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5406
Witam mam pare pytan i jeden problem :)
1.Biore SP80 oraz Gainer MTC.

MTC pije 3x dzinnie. W dni trenigowe rano, 30min przed treningiem oraz 30 minut po treningu.
SP80 pije tylko w dni treningowe. Zaraz po treningu oraz przed snem.
Moje pytanie brzmi czy takie dawkowanie jest dobre?

2.Zamierzam kupic Cell Pump lub Creafusion do tego. Co wybrac i jak stosowac w polaczeniu z tym co biore do tej pory. Dodam ze kupilem kiedys KTP Creatine i mam ja jeszcze zapakowana na poleczce - moze sie przyda do tego?

3. Troche OT. Wiec przed kupnem MTC kupilem Monster Mass Biogenix'a. I sie pan walnal w sklepie, zamiast wanilli dal mi truskawke a ja nie zwrocilem uwagi. Otworzylem ja w domu i sie zorientowalem. Ale jak otworzylem to juz po frytkach. A truskawkowych, bananowych odzywek nie nawidze poprostu. Mimo tego wypilem jednego sheake i mimo staran nie za bardzo mi posmakowal. Mimo braku kasy zapozyczylem sie i kupilem MTC waniliowy. Tylko co teraz zrobic z tym Biogenixem. Wystawilem na SFD do "Targowisko" i na Allegro i zero odzewu. Pewnie ludzie mysla ze jak otwarty to tam maki nasypalem. Problem w tym ze chcialbym odzyskac chociaz czesc kasy. Dalem za niego 179zl takze troche boli wywalac to na kubel tymbardziej ze to dobra firma. Gdzie moge to za mniejsza cene sprzedac. Please pomozcie bo szkoda kasy i odzywki. Sorry za zjechanie troche z tematu.

Pozdrawiam

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
cell- pump ma więcej dodatków a m3 to sam jabłczan kreatyny, cell działa napewno lepiej ale m3 też powinien dobrze zadziałać szczególnie jeśli nie miałeś dużo cykli na kreatynie. a dibencozide... ja raczej ten środek odradzam, może rzeczywiście trochę wzmaga apetyt ale nie jestem pewny czy warto go kupować, no ale jeżeli chcesz możesz go spróbować. pozdrawiam!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
dodaj sp 80 przed snem w nietreningowe, poza tym jest raczej dobrze, jeżeli nie masz zbytnio kasy to kup cell-pump i kreatyna którą już posiadasz bierz po treningu a cell rano a w nietreningowe wieczorem, sorry ale smak truskawkowy w odżywkach jest u mnie na ostatnim miejscu, teraz króluje czekolada, ale ktoś napewno się skusi, popytaj kumpli bo to najlepszy sposób, przecież cię znają. pozdrawiam!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 262 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5406
Cell Pump rozumiem ze mam brac "porcje(tak jak na opakawaniu)". A kreatyne zwykla jak mam brac? Czy mam brac z nasyceniem czy bez?
Po treningu biore SP80 czy nie bedzie to przeszkadzac kreatynie?
Dzieki za pomoc.

Pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
ja pisałem, ze jeżeli masz mało cell to bierz tylko jedną porcję a druga porcja kreatyny tą którą już masz kupioną, chyba że nie ma takich problemów to cell bierz dwa razy dziennie a kreatynę tylko po treningu, natomiast sp80 bierz nie od razu po treningu ale 30min. do maksimum dwóch godzin po.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 16119 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 160511
bierz porcję 9g CP rano lub przed treningiem a po treningu 5g mono

odczekaj 30 min po wypiciu białka i bierz kreatynę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 16119 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 160511
Apokalipsa - wyprzedziłeś mnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 262 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5406
1.Rozumiem ze mam brac KTP C po treningu a CP rano... chyba ze bede nial wiecej kasy to tez wieczorem. Przed SP80?
2.Czy mam brac CP w dni nietreningowe tez?
3.Jak z nasyceniem? Mam brac od 1 dnia 5g KTP C i tak dalej...przez 6 tygodni?
4.Jak dlugo mozna brac CP?

Dzieki za pomoc!

Pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
Jankisz napisz ile masz czego a rozpiszę ci to wszystko jeszcze dokładniej, choć z tego co napisałem już wszystko wynika, no ale napisz to podsumujemy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 262 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5406
W tygodniu mam zamiar kupic: SP80 2500g, Cell Pump 665g + Juz mam KTP Creatine opakowanie 200 kapsulek i Dekstroza powder 1000g.

Mam jeszcze gainera 5000g Biogenixa ale jak przeczytales wyzej nie zamierzam go jesc :( pewnie postoji az go wywale.

Pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
sp80 bierz zawsze po treningu/tak ok. godz. po/ i przed snem/nawet tuż przed wskoczeniem do łóżka/ po 40g., cell-pump po jednej porcji w dzien treningowy/rano/ i dwie porcje gdy nie trenujesz/rano i wieczór- godzinę przed sp80 lub nawet wcześniej/, momo tylko po treningu/5g./ i jeśli dasz radę jednak z tym gainerem to go wex bo szkoda tak dobrego produktu wyrzucić/choć smak ci nie podchodzi/.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Gainer jak jeść ???????

Następny temat

Serwatka

WHEY premium