Zawarty w tych produktach cukier ma katastrofalny wpływ na naszą tarczycę, prowadząc m.in. do insulinooporności czy cukrzycy. Poza tym w większości są to produkty wysokoprzetworzone lub zostały wykonane z półproduktów niskiej jakości i znajduje się w nich masa szkodliwych substancji. Jednakże nie tylko słodkości są ogromnym zagrożeniem. W dzisiejszych czasach cukier jest dodawany do prawie wszystkich produktów żywieniowych, możemy go znaleźć m.in. w wędlinach, pieczywie czy surówkach - dlatego tak ważne jest, by zawsze czytać skład.
Jeżeli najdzie nas
ochota na coś słodkiego dużo lepszym wyborem będzie napój typu zero w sporadycznych ilościach, czy oferowane przez producentów suplementów diety produkty, takie jak sosy typu zero czy wysokoproteinowe batoniki, które w bardzo ciekawy sposób urozmaicają naszą dietę.
Słabość do słodyczy jest jednym z głównych czynników utrudniających pracę nad sylwetką. Niestety, przypadłość ta ma charakter powszechny i zazwyczaj nabiera na sile w sytuacji, kiedy chcemy podjąć działania ukierunkowane na zmniejszenie poziomu tkanki tłuszczowej. Mając na uwadze to, w jaki niekorzystny sposób konsumpcja słodkości wpływa na przebieg kuracji odchudzającej, warto się zastanowić nad tym jakie kroki podjąć, aby tę niezdrową skłonność do sięgania po słodkie przy byle okazji powściągnąć.
W zdrowej diecie odchudzającej jak najbardziej może znaleźć się miejsce na pokarmy słodkie. Najlepszym przykładem są tutaj owoce, z których można przygotować sałatki, koktajle i innego rodzaju desery bądź też po prostu zjadać je w całości. Owoce charakteryzują się niską gęstością energetyczną, a wysoką – odżywczą.
Poniżej podaje link do bardzo ciekawego artykułu, opisującego zastępowanie słodyczy na redukcji oraz obniżenia chęci na słodycze.
http://potreningu.pl/articles/3810/jak-zmniejszyc-ochote-na-slodycze-podczas-redukcji-tkanki-tluszczowej
