Waze 50kg, do tej pory przez 3 miesiace bylam na diecie na mase, ale odlozylo sie tez troche tluszczyku, chcialabym teraz zaczac lekka diete redukcyjna , ale tak zeby jednoczesnie nie stracic zabardzo masy miesniowej,moje pytanie jest takie: jakie proporcje BTW powinnam zastosowac do mojej wagi, bedac na masie przyjmowalam B 75g, T 90g, W173g.
Moj trening wyglada tak: pon i czw trening silowy, wtorek ,sroda HIIT ok 10 min, ewentualnie aeroby poniedzialek do 30min.
Jesli chodzi o zlapanie masy to nie wiem czy zlapalam jej tak duzo jak powinnam bo wagi przybylo zaledwie 2 lb, a obwody w miejcach gdzie nahbardziej mi zalezalo wzrozly max 1.5cm, za to na brzuchy przybylo jakies 2.5 cm doradzcie mi co dalej z dieta, moze powinnam zwiekszyc ilosc aerobow, troche sie w tym pogubilam
Bardzo was proze o jakas sensowna rade
pozdr.
Moj trening wyglada tak: pon i czw trening silowy, wtorek ,sroda HIIT ok 10 min, ewentualnie aeroby poniedzialek do 30min.
Jesli chodzi o zlapanie masy to nie wiem czy zlapalam jej tak duzo jak powinnam bo wagi przybylo zaledwie 2 lb, a obwody w miejcach gdzie nahbardziej mi zalezalo wzrozly max 1.5cm, za to na brzuchy przybylo jakies 2.5 cm doradzcie mi co dalej z dieta, moze powinnam zwiekszyc ilosc aerobow, troche sie w tym pogubilam
Bardzo was proze o jakas sensowna rade
pozdr.
Krzysztof Piekarz

nie chce sie redukowac tak totalnie, tluszczyk nie musi sie spalic juz za miesiac, do wakacji mam jeszcze kupe czasu, jedynie chce ulepszyc swoja diete tak abym nie tyla, ale i nie tracila tez masy, o ile wogule taka istnieje