SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Domowy trening nóg?!

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2089

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 127 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 645
Witam, czy ktoś ma jakieś pomysły odnośnie treningu nóg który można wykonywać w domu bez specjalnych przyządów? Nie chodzi mi tu o zwykłe przysiady... bo nimy raczej wiele nie zdziałam... Na siłowni ćwicze 4x w tygodniu... ale niestety nie robię nóg... ponieważ raz nikt niechce ze mną tych nóg ćwiczyć :P... a nawet jeżeli chciałbym robić je samemu to sam sobie raczej cięzkiej sztangi na barki nie założę... Dlatego jeżeli znacie jakieś ćwiczenia które będe mogł wykonywać w domu to piszcie... bo mam już jakiś tam staż na siłce... i te nogi coraz bardziej odskakują od reszty ciała... pod względem budowy:P
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1323 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 21774
Wiesz, lepiej robić przysiady z małym ciężarem niż nie robić ich w ogóle.
Ze mną brat nie chce ćwiczyć, to sam sobie zarzucam sztangę na bary... fakt, że tracę na tym trochę ciężaru (niedużo, jeszcze z małym ciężarem ćwiczę) ale lepiej ćwiczyć niż nie ćwiczyć, co nie?

A samymi przysiadami da się zbudowac bardzo dobre nogi moim zdaniem :)

"Bóg jest martwy."
Fryderyk Nietzsche

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 127 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 645
No ja robiłem tak ze do plecaka łądowałem troche zeczy i robiłem swpięcia na palcach i przysiady... ale za duzego ciezaru tam nie wpakuje...
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 6988 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 52689
siadaj ze sztanga z przodu
albo hack przysiady

-World belongs to strong and brutal-

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy insruktor nie popelnil bledu ?

Następny temat

prosze o propozycje planu treningu!!!!!!!!!!!!!!!!

Shoty
Polecane artykuły