SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Pytanie do bardziej doświadczonych :)

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1850

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 273 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6096
Jak zrobię pierwsze ćwiczenie na biceps (uginanie hantlami stojąc naprzemian) to na drugie ćwiczenie już w ogóle prawie siły mi nie zostaje. Drugim ćwiczeniem jest uginanie łamańcem na modlitewniku, na którym po prostu przy nawet relatywnie małym ciężarze po chwili tracę siły i muszę odłożyć albo robić wymuszone/oszukane, czy to normalne? Robię razem 2 ćwiczenia po 5 serii.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 734 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 25376
Ja robie na bica 2 cwiczenia po 5 serii,no ale to dlatego,ze chwilowo nie moge robic bica podchytem(kontuzja nadgarsta,niby juz wszystko oki - procz tego,ze wlasnie przy podchwycie nie moge zrobic niczego przy jakims normalnych ciezarze bez pewnego bolu ). I jest to dobra terapia szokowa dla bica,ale tylko przez jakis czas...
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1097 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 19454
Robisz tylko 2 ćwiczenia na bica?? w jeszcze po 5 seri?? ;-/ na początek to ułóż sobie od nowa plan! małe gruby 3 serie 3-4 ćwiczeń! POZDRO
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 315 Napisanych postów 5572 Wiek 56 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 16915
Daruj chłopie - ale do odpowiedzi na takie pytania nie potrzeba mistrzów świata w kulturystyce.

Może byś napisał coś o sobie jeśli łaska?

Rekin rośnie przez całe życie...
Bądź jak rekin, k***a!!!

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3447 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 55097
Robisz tylko 2 ćwiczenia na bica?? w jeszcze po 5 seri??

a co w tym zlego ??
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 273 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6096
Do bardziej doświadczonych ode mnie - o to mi chodziło, co chcesz wiedzieć poza tym co mam w profilu? Ćwiczę normalnym splitem raz w tyg. każdą partię.

Według mnie dobrze robię, bo potem zmienię ćwiczenia i będę miał większy wybór, 2 ćwiczenia po 5 serii wykorzystam na maksa i potem zmienię na inne. Na duże robię 3 ćwiczenia, na małe 2. Po prostu staram się maksymalnie wykorzystać to 1. ćwiczenie i to może dlatego taki opór jest przy drugim...
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 239 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8144
No właśnie co złego, że 2 ćwiczenia. Jesli jesteś poczatkującym to zostaw tylko jedno cwiczenie tj. wznosy z sztangą lub hantlami. Jesli trenujesz już troszeczke to 2 ćwiczenia po 3 serie powinny wystarczyć jeszcze zależy też jak częst ćwiczysz bicepsy w tygodniu z uwzglednieniem wtorenej stymulacji na treningu grzbietu.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1829 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 32662
Może w pierwszym ćwiczeniu zejdz z liczbą powt do 6-8?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 620 Wiek 37 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 41512
Ja też jestem za dwoma obwiazkowo jedno młotko, ale naprzemian nie lubie robić.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 273 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6096
Już się wypalił temat? Nie otrzymałem żadnej konkretnej odpowiedzi.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 315 Napisanych postów 5572 Wiek 56 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 16915
Ja również...

"Może byś napisał coś o sobie jeśli łaska?"

Chodzi mi o twój kompletny tening. Jasnowidzem nie jestem - może przed bicepsem robisz 24 serie na plecy ?

Rekin rośnie przez całe życie...
Bądź jak rekin, k***a!!!

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 273 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6096
Wtorek:

Klata + bic:
1. Wyciskanie hantli skos + - 5 serii - regresja, ilość powt. od 6-8 (największe hantle;/) do 15 w ostatniej serii.
2. Wyciskanie sztangi płasko - 5 serii regresja. 5-7-9-11-13
3. Rozpiętki hantlami leżąc - 5 serii regresja

Biceps:

1. Uginanie stojąć naprzemian hantlami z supinacją nadgarstka, regresja, 5 serii, ilość powt. 6(17kg), 10(13kg), 8(13kg), 12(11kg), ~15(8kg)
2. Uginanie na modlitewniku sztangą łamaną, 5 serii, regresja.
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przepuklina od A6W czy to mozliwe ?

Następny temat

Masa i rzezba. Pomoc

electro
Polecane artykuły