SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Pytanie do bardziej doświadczonych :)

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1851

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 273 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6096
Więc? Wtorek jest moim pierwszym dniem treningowym w tygodniu. Reszte partii ćwiczę podobnym systemem w czwartek i sobotę.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 318 Napisanych postów 5572 Wiek 56 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 16915
Regres wykańcza. Ja w pierwszej serii robię 50kgx20, a drugie ćwiczenie już tylko 12-15 kg na rękę. Widać tak ma być - z czasem siły przybędzie.

Rekin rośnie przez całe życie...
Bądź jak rekin, k***a!!!

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 273 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6096
Dzięki, łapa urosła 1 cm i chyba m.in od tych hantli, więc chyba nie jest źle. Po prostu mam spompowane już łapy mocno po tym regresie.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 318 Napisanych postów 5572 Wiek 56 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 16915
I tak trzymaj

Rekin rośnie przez całe życie...
Bądź jak rekin, k***a!!!

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 734 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 25376
Ja robie na bica 2 cwiczenia po 5 serii,no ale to dlatego,ze chwilowo nie moge robic bica podchytem(kontuzja nadgarsta,niby juz wszystko oki - procz tego,ze wlasnie przy podchwycie nie moge zrobic niczego przy jakims normalnych ciezarze bez pewnego bolu ). I jest to dobra terapia szokowa dla bica,ale tylko przez jakis czas...
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przepuklina od A6W czy to mozliwe ?

Następny temat

Masa i rzezba. Pomoc

electro
Polecane artykuły