SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Jabłczan Kreatyny czy kreatyna ?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 13281

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 235 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3663
Tak się właśnie zastanawiam co brać ? Gram w piłeczkę nożną i coś bym zarzucił. Jadę teraz na thermo speedzie ale już kończe w zasadzie. Naczytałem się że l-karnityna to troszkę lipa... A chodzi mi też o coś co zwiększy wytrzymałość na meczu :)

--I am the One and Only--

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 600 Napisanych postów 23111 Wiek 37 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 106556
jesli nie chcesz zbędnych przyrostow wagowych(retencja) to jablczan

Zmieniony przez - Damixxx w dniu 2005-08-10 06:08:29
...
Napisał(a)
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3656 Napisanych postów 36686 Wiek 44 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 261621
retencja to rowniez wyzsze prawdopodobienstwo 'spinania' co czasami jest niekomfortowe wiec stawiam na jablczan
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 234 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8485
ja tez zdecydowanie doradzam jablczan
...
Napisał(a)
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 249 Napisanych postów 41358 Wiek 54 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 126219
jak kasa to TCM
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 2254 Napisanych postów 9143 Wiek 38 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 474428
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2650 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 66285
lub ester, on tez nie powoduje retencji wody.

Tylko głupcy nie mylą sie nigdy - Sokrates.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 158 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2345
No wiec dolacze sie do tematu mam zamiar kupic kreatyne.. tlyko zalezy mi na zodbyciu i sily i masy a juz wczensiej bralem monohydrat i poslzo w obydwie strony. Z tym, ze slyszalem, ze lepsze efekty sa po jablczanie tlyko neiwime jakie efekty :) gdzies [przeczytalem, ze sila i redukcja tluszczu po jablczanie a malo masy daje i na mase lepiej monohydrat. No wiec doradzcie mi co lepiej na mase(tak jak wspomnialem kreatyne bralem i efekty super kilka cwentymetrow w bicepsie w miesiac). No to chyba tyle:)Z gory dzieki za odpowiedz.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 11601 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 70678
e-lite co to znaczy spinania?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 4596 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 35012
Willams sam bylem pilkarzem i wiem o co Ci chodzi. Swego czasu napisalem do 20 sklepow z odzywkami...Dodam, ze odpowiedzi byly w wiekszosci takie same
W koncu poszedlem do pana, ktory polecil mi:
Carbo BX
L-glutamine Olimpu
TCM Olimpu
I powiem, ze efekty byly bardzo zadowalajace.
Jak masz wiecej pytan to pisz.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1266 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 11944
Dieta + Trening to podstawa bez tego Suplementy włóż sobie w dupe...
1
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

GAINERY - ZESTAWIENIE

Następny temat

GLUKOZA ile do kreatyny?

electro
Polecane artykuły