SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

rozważania nt różnicy w bicach

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2495

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 22971 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 91876
tak spoglądając ukradkiem na bice naszła mnie złość z powodu różnicy w obwodach (1cm) oraz co gorsza tego że jest to widoczne gołym okiem...otóż prawa łapa większa jest i drażni mnie tym, a jeszcze bardziej drażni mnie ta lewa,mniejsza, co mniej urosła...choć chyba jednak zawsze była słabsza.
co interesujące różnica zdaje sie być w samych bicach, trice wydają się identyczne.

I teraz pytanie czy udała sie komus z Was zniwelować/całkiem usunąć różnicę między słabsza a mocniejszą łapą?

patrząc na zdjęcia zawodowców nie widać większej różnicy między poszczególnymi rękami, choć może to przy obwodach rzędu 50-55cm 1cm nie jest widoczny po prostu...
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8751 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 42589
ja mam równe.

chociaż róznice w sile miedzy 2 rękami mam w takich cwiczeniach jak uginanie w opadzie czy o kolano.

pzdr/

a ten co mi zmienił podpis na jestem lamerem sam jest lamerem i niech sie wali na ryj.

pozdrawiam

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 9813 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 111035
oooo to masz problemy jak i polowa tego forum mi sie udalo zniwelowac dysproporcje w lapie btw takich tematow byli b.duzo wystarczy liknac u prowym gornym rogu "szukaj" "patrząc na zdjęcia zawodowców nie widać większej różnicy między poszczególnymi rękami" to poparz sie jeszcze raz

Zmieniony przez - 50 Dollars w dniu 2006-12-10 18:44:39

pozytywny jak HIV

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 136 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12266
Ja mam tez problem tyle ze z tricepsem w lewej rece mam wiekszy (jest to widoczne) chodz lewa jest ta slabsza reka ...
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1941 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8538
ja mialem zawsze z lewej rece okolo 1 cm wiecej niz w prawwej chodz jestem prawo-reczny...


a teraz prawa mi lewa przegania i juz jest ok 0.5 na + prawej



trza bardziej chudsza katowac!

Tant que luttes, tu es vainqueur!!! Dopóki walczysz, jesteś zwyciezcą!!!!!!!!!!!

www.pajacyk.pl
www.polskieserce.pl 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 116 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4446
W lewej masz wiekszy bo prawa robiles aeroby (walenie konia) i ci zjechal z masy:PP

"życie jest za krótkie żeby być trzeźwym"

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 204 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1804
Givepc SOG

I can hear the people callin', I'm passin' by
Everybody knows I'm ballin', and to God
Gotta keep myself from fallin'..

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1254 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4353
ja mam prawa wieksza o 1 cm ale lewa jest silniejsza<lol>

HENRY W ARSENALU NA WIEKI !!
------------------------------
http://www.sfd.pl/temat240054/
--==Racovia & Stalówka & Górale==--
...i kup sobie chamie medalik na szyje..."
www.rakow.com.pl
http://www.sfd.pl/temat240054/ TYLKO RAKOW RKS !!
http://www.sfd.pl/temat240054_strona1/ 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1941 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8538
mayta po sogu- watpie ze to przez trzepanie kapucyna..

Tant que luttes, tu es vainqueur!!! Dopóki walczysz, jesteś zwyciezcą!!!!!!!!!!!

www.pajacyk.pl
www.polskieserce.pl 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 960 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 13597
A jam mam cała lewą stronę mniejszą od prawej nawet nogę troche chudszą i co mam się załamac nie przejmuj się takimi kompleksami.

Nie wiedzieć i zapytać to wstyd na chwile. Nie wiedzieć i nie zapytać to wstyd na całe życie.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 109 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3926
wiadomo ze jak ktos jest prawo reczny to lewa reka zawsze jest słabsza i jezeli trenujemy bicepsy tym samym ciezarem to lewa reka bardziej pracuje i wiekszy jest przyrost tak mi sie wydaje a problemm mam ten sam

"...Wylewając pot na treningu, oszczędzasz krew w czasie walki..."®

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1953 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 28926
u mnie slniejszy jest prawy bic, za to triceps mocniejszy mam lewy
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

co zrobic?

Następny temat

Co sądzicie o Tri-Creatine Complex??

electro
Polecane artykuły