----> www.pajacyk.pl <----
na weekendach mnie NIE MA!
::]]}|{{[[:: a44 - electro glide in blue
nie liczac okresow okolo treningowych ?Budujesz mięśnie - http://www.sfd.pl/Robimy_mase_-_fakty_nie_mity_by_qaz-t173140.html
Redukujesz tkankę tłuszczową - http://www.sfd.pl/10_wskazówek_żywieniowych-t315293.html
Chcesz być zdrowy ? - http://www.sfd.pl/Równowaga_kwasowo-zasadowa-t344643.html
http://www.sfd.pl/Zdrowie_bez_tluszczu_nie_mozliwe!!!-t164189.html#post0

Budujesz mięśnie - http://www.sfd.pl/Robimy_mase_-_fakty_nie_mity_by_qaz-t173140.html
Redukujesz tkankę tłuszczową - http://www.sfd.pl/10_wskazówek_żywieniowych-t315293.html
Chcesz być zdrowy ? - http://www.sfd.pl/Równowaga_kwasowo-zasadowa-t344643.html
http://www.sfd.pl/Zdrowie_bez_tluszczu_nie_mozliwe!!!-t164189.html#post0

Budujesz mięśnie - http://www.sfd.pl/Robimy_mase_-_fakty_nie_mity_by_qaz-t173140.html
Redukujesz tkankę tłuszczową - http://www.sfd.pl/10_wskazówek_żywieniowych-t315293.html
Chcesz być zdrowy ? - http://www.sfd.pl/Równowaga_kwasowo-zasadowa-t344643.html
http://www.sfd.pl/Zdrowie_bez_tluszczu_nie_mozliwe!!!-t164189.html#post0
1.Na śniadanie ogranicze płatki, dorzuce twarogu.
2.drugie sniadanie zostanie (kawałek chleba pełnoziarnistego + pomidor + 2 jajka)
3.trzeci posiłek: jabłko, jogurt naturalny, jajko. (taki delkatny :D)
4.tzw. obiad: pierś z kuraczka lub tuńczyk, warzywka i oliwa z oliwek (2 łyżeczki?) + omega 3 (2 kapsułki)
5.w trakcie treningów płyn izotoniczny (carbo lub izostar)
6.po treningu twaróg. Niewiem tylko czy sam czy z czymś??
Jak to teraz wygląda?
Ps. treningi na siłowni, jeżeli wszystko pójdzie po mojej myśli bede miał dwa razy w tygodniu. Powinienem wykonywac trening na siłe? mała ilośc powtórzeń cięzary 90%? Czy razcej wytrzymałościówke?
Zmieniony przez - emguz w dniu 2006-11-25 20:33:14
Sprowadzil mnie tu ten sam problem co kolege, czyli problem z nadwaga i chec spalenia tego ;D. Tyle ze roznica miedzy mna a kolega wynosi kilka lat (mam ich 16:D). Kiedys prosilem na forum tutaj o pomoc w ulozeniu diety, gdyz kompletnie nie umiem tgo robic, jednakze dostawalem wylacznie linki. Czy bylby w stanie ktorys z was nawiazac, ze tak powiem, ze mna wspolprace w ulozeniu tej diety? Czy moze te kilka roznic miedzy mna a kolega pozwoli mi mimo wszystko stosowac, np te sama albo podobna diete co on? Bylbym bardzo wdzieczny za ow pomoc. Diete chcialem zaczac od polowy wakacji, jednak nie udalo mi sie jej ulozyc. Zakupilem wiec TSE i staralem sie jesc rozsadnie (dla mnie rozsadnie, znaczylo: spore ograniczenie, przede wszystkim ;d, konkretniej, nie jadalem serow, mleka, bialego pieczywa), jednak po 2 miesiacach nie przynioslo to zadnych efektow. Nie wiem ktory to juz raz powtorze to w tym poscie, ale na prawde bede bardzo wdzieczny za pomoc!
Pozdrawiam
Czekaj cierpliwie az Ci znawcy tego forum odpowiedza, ale musisz tez wlozyc wlasny wklad w to.