SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

redukcja - pomoc z dietą

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6814

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2931 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 24391
ee wcale tak zle nie jest
qaz proponujesz cos w stylu low-carb z wyjatkiem treningow?

----> www.pajacyk.pl <----

na weekendach mnie NIE MA!

::]]}|{{[[:: a44 - electro glide in blue

...
Napisał(a)
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 733 Napisanych postów 31016 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 94344
pytanie mnie nurtujace to na co nam<szczegolnie na redukcji> ww z innych zrodle jak warzywa i owoce nie liczac okresow okolo treningowych ?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 331
Czyli płatki owsiane i chleb muszą odejść? a ryżyk przed treningami chyba zostanie co??
...
Napisał(a)
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 733 Napisanych postów 31016 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 94344
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 331
treningi mam bardzo póxno, kończe ok. 21 spac chodza zazwyczaj ok 23-24, nie bedzie źle??
...
Napisał(a)
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 733 Napisanych postów 31016 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 94344
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 331
ok, zrobimy inaczej.
1.Na śniadanie ogranicze płatki, dorzuce twarogu.
2.drugie sniadanie zostanie (kawałek chleba pełnoziarnistego + pomidor + 2 jajka)
3.trzeci posiłek: jabłko, jogurt naturalny, jajko. (taki delkatny :D)
4.tzw. obiad: pierś z kuraczka lub tuńczyk, warzywka i oliwa z oliwek (2 łyżeczki?) + omega 3 (2 kapsułki)
5.w trakcie treningów płyn izotoniczny (carbo lub izostar)
6.po treningu twaróg. Niewiem tylko czy sam czy z czymś??

Jak to teraz wygląda?

Ps. treningi na siłowni, jeżeli wszystko pójdzie po mojej myśli bede miał dwa razy w tygodniu. Powinienem wykonywac trening na siłe? mała ilośc powtórzeń cięzary 90%? Czy razcej wytrzymałościówke?

Zmieniony przez - emguz w dniu 2006-11-25 20:33:14
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 475
Hej!
Sprowadzil mnie tu ten sam problem co kolege, czyli problem z nadwaga i chec spalenia tego ;D. Tyle ze roznica miedzy mna a kolega wynosi kilka lat (mam ich 16:D). Kiedys prosilem na forum tutaj o pomoc w ulozeniu diety, gdyz kompletnie nie umiem tgo robic, jednakze dostawalem wylacznie linki. Czy bylby w stanie ktorys z was nawiazac, ze tak powiem, ze mna wspolprace w ulozeniu tej diety? Czy moze te kilka roznic miedzy mna a kolega pozwoli mi mimo wszystko stosowac, np te sama albo podobna diete co on? Bylbym bardzo wdzieczny za ow pomoc. Diete chcialem zaczac od polowy wakacji, jednak nie udalo mi sie jej ulozyc. Zakupilem wiec TSE i staralem sie jesc rozsadnie (dla mnie rozsadnie, znaczylo: spore ograniczenie, przede wszystkim ;d, konkretniej, nie jadalem serow, mleka, bialego pieczywa), jednak po 2 miesiacach nie przynioslo to zadnych efektow. Nie wiem ktory to juz raz powtorze to w tym poscie, ale na prawde bede bardzo wdzieczny za pomoc!
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 574 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7788
zaloz swoj temat, bo tu pewnie koledze bedziesz przeszkadzac. Ulozyc diete wcale nie jest tak trudno. Wiecej wlasnej woli.
Czekaj cierpliwie az Ci znawcy tego forum odpowiedza, ale musisz tez wlozyc wlasny wklad w to.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 331
no a co z odpowiedzią na mój post??
6roove, qazar licze na was :P
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Problem ;/

Następny temat

Soczewica

electro
Polecane artykuły