SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

białko czy gainier??

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1842

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 30 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 528
Hallo..czego lepiej uzywac białka czy gainiera??Moze stosowac to jednoczesnie??

Born to fight

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 90 Wiek 39 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 1613
Hej, napisz jaki trening prowadzisz,co chcesz osiągnąc i jaki masz typ budowy ciała wtedy bedzie na pewno łatwiej precyzyjnie to sformułować :) ja osobiście wcinam bialko i gainerka, białeczko przed snem i do sniadanka a gainer bezpośrednio po treningach i jest oki, pozdrawiam.

"Nie ma wielkiego czynu, który nie powstałby z wielkiego marzenia"

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 30 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 528
Chce przybrac na masie..Obecnie waze 78kg przy 174 cm..

Born to fight

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 2685 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 96609
Zależy od diety...
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 85 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4928
Dla mnie osobiscie wiekszy problem sprawia dostarczenie odpowiedniej ilosci bialka. Jak jest u Ciebie nie mam pojecia.. Musisz wyczuc jak jest w twoim przypadku.

Silnym jest ten kto zwycięża innych.
Wielkim ten kto przezwycięża samego siebie.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Wiek 7 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2091
co tu dużo mówić pewnie niemasz diety !!
jak masz to oblicz ile szamiesz ww i białka dziennie i wyjdzie ci czego masz mało!!
ale moim zdaniem dział odżywianie
pozdro!!!
...
Napisał(a)
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2090 Napisanych postów 49893 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 492546
zalezy od brakow w diecie

Zmieniony przez - BPL-G w dniu 2006-11-22 20:42:14
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 30 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 528
Własnie z dieta jest problem bo pracuje po 8 godzin i zalezało by mi na tym zeby w czasie przerwy w pracy jak najlepiej móc wspomóc organizm białkiem..Staram sie dobrze odzywioac ale nie zqwzse to wychodzi zwłaszcza gdy mam nocki..Pozdrawiam

Born to fight

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1104 Wiek 45 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 22038
Odpowiedź jest prosta - jeżeli brakuje ci w diecie węgli i białka - gainer, jeżeli białka - białko!
Rozpisz, policz, sprawdź, zorientuj się i jeeedziesz Bodziu! :)
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

KA+Białko. Jak to dobrze spożytkować ??

Następny temat

Jak porcjować te odżywki....

electro
Polecane artykuły