Szacuny
0
Napisanych postów
90
Wiek
39 lat
Na forum
23 lat
Przeczytanych tematów
1613
Hej, napisz jaki trening prowadzisz,co chcesz osiągnąc i jaki masz typ budowy ciała wtedy bedzie na pewno łatwiej precyzyjnie to sformułować :) ja osobiście wcinam bialko i gainerka, białeczko przed snem i do sniadanka a gainer bezpośrednio po treningach i jest oki, pozdrawiam.
"Nie ma wielkiego czynu, który nie powstałby z wielkiego marzenia"
Szacuny
1
Napisanych postów
85
Wiek
35 lat
Na forum
19 lat
Przeczytanych tematów
4928
Dla mnie osobiscie wiekszy problem sprawia dostarczenie odpowiedniej ilosci bialka. Jak jest u Ciebie nie mam pojecia.. Musisz wyczuc jak jest w twoim przypadku.
Silnym jest ten kto zwycięża innych.
Wielkim ten kto przezwycięża samego siebie.
Szacuny
0
Napisanych postów
45
Wiek
7 lat
Na forum
19 lat
Przeczytanych tematów
2091
co tu dużo mówić pewnie niemasz diety !!
jak masz to oblicz ile szamiesz ww i białka dziennie i wyjdzie ci czego masz mało!!
ale moim zdaniem dział odżywianie
pozdro!!!
Szacuny
1
Napisanych postów
30
Na forum
21 lat
Przeczytanych tematów
528
Własnie z dieta jest problem bo pracuje po 8 godzin i zalezało by mi na tym zeby w czasie przerwy w pracy jak najlepiej móc wspomóc organizm białkiem..Staram sie dobrze odzywioac ale nie zqwzse to wychodzi zwłaszcza gdy mam nocki..Pozdrawiam
Szacuny
13
Napisanych postów
1104
Wiek
45 lat
Na forum
20 lat
Przeczytanych tematów
22038
Odpowiedź jest prosta - jeżeli brakuje ci w diecie węgli i białka - gainer, jeżeli białka - białko!
Rozpisz, policz, sprawdź, zorientuj się i jeeedziesz Bodziu! :)