Siemanko pisze w imieniu kumpla,cwiczy kolo pol roku,nie moge mu wytlumaczyc ze w jego przypadku branie bialka w duzych ilosciach 2-3 razy dziennie jest niewskazane:]Wage i wzrost podalem w temacie:]Wezcie mu jakos racjonalnie wytlumaczcie dlaczego bialko w jego przypadku moze tlyko pogorszyc sytuacje!!Bo moje argumenty do niego nie docieraja:]Zaznaczam ze jego dieta jest dsc uboga...Gdyz jej nie przestrzega!
Przepraszam za pomylke,prosze o przeniesienie do dzialu odzywianie!!Pozdrawiam
Zmieniony przez - Adam Sasza w dniu 2006-10-08 17:37:18
Przepraszam za pomylke,prosze o przeniesienie do dzialu odzywianie!!Pozdrawiam
Zmieniony przez - Adam Sasza w dniu 2006-10-08 17:37:18
j**ac Spolkow
Krzysztof Piekarz