SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

120 kg 186 cm wzrostu = początek ćwiczeń i diety

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3237

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 27
Witam

Mam 28 lat 186 cm wzrostu i 120 kg wagi. Moje BMI to 36,7.
Od jutra zaczynam treningi na siłowni oraz jakąś dietę ale nie wiem jaką.
Obecnie ograniczyłem spożycie posiłków plus całkowicie wyeliminowałem, słodycze, napoje gazowane, soki, jogurty owocowe, cukier.
Przyjmuje Thermo Speed Extrime plus na poprawę trawienia popijam Yerbe Mate.

Próbowałem się przebiec ale nawet truchtem to dla mnie wysiłek i po 300 metrach truchtania ziaje jak głupi.

Lekarz kazał mi schudnąć jak najszybciej przynajmniej 20 kg !!!

Proszę o pomoc.

Chciałem kupić dietę i trening ale:
Widze że na siłce nie ma wszystkich urządzeń do tych zaproponowanych ćwiczeń, a pozatym to nie lubie wiekszosci warzyw i owoców a te diety no cóz...
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 75 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1994
Hehe skad ja znam ten bol. Do niedawna wazylem 132' po 6 tyg 125. Poczytaj podwieszone posty i sprobuj sam ulozyc diete. Co do cwiczen to wiekszosc z nich na poczatek mozna wykonac w domu. Jak zechcesz wydac kase na diete, polecam goscia o nicku Koniu151. Wytrwalosci zycze.

Pozdro
Kris1983

Zmieniony przez - kris1983 w dniu 2012-11-04 18:49:19

f*** with the best die like the rest.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 488 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9820
Jak chcesz to zrobić jak należy, nie ucząc się na błędach itp. to wal do tego gościa: http://potreningu.pl/ludzie/profil/503fda729a634cc72f013a62/Koniu151 

The race is long... and in the end it's only with yourself...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2479 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 36531
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 457 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6428
wyj** od razu spalacz (tzn schowaj w szafce) i zajmij się michą
tematy od davidnth pomogą Ci ją ułożyć

Najpotężniejszy jest ten, kto panuje nad sobą

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 457 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6428
a lekarza walnij w łeb... jak najszybciej nie oznacza zdrowo

Najpotężniejszy jest ten, kto panuje nad sobą

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 134 Napisanych postów 20191 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 69241
Witam.
Jeśli szukasz indywidualnych porad, diety opracowanej precyzyjnie dla Ciebie przez naszych dietetyków oraz treningu przygotowanego przez naszych trenerów personalnych to skorzystaj z tej oferty.

Nasi specjaliści przygotują wszystko za Ciebie i specjalnie dla Ciebie

http://potreningu.pl/plany/strefa-mezczyzny 

Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2479 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 36531
Umknęło mi z tym spalaczem, zbędny.
Jak masz zadyszkę to zacznij maszerować w szybszym tempie, z czasem zastosuj jakiś program biegowy jak chcesz i tyle.

Warzywa i owoce są potrzebne i ważne.

' Nie jesteśmy aniołami '

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 457 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6428
chmielu... odchudzanie to nie jest łatwa droga...
chmielu
Obecnie ograniczyłem spożycie posiłków plus całkowicie wyeliminowałem, słodycze, napoje gazowane, soki, jogurty owocowe, cukier.

to duży plus dla Ciebie
czytałeś temety podwieszone? tam są informacje nt wszystkiego co potrzebujesz na początek

Zmieniony przez - alucard79 w dniu 2012-11-04 21:11:21

Zmieniony przez - alucard79 w dniu 2012-11-04 21:12:36

Najpotężniejszy jest ten, kto panuje nad sobą

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 27
Siemka

dzień pierwszy

Dokładna waga 118,3 kg

Siłownia: Rowerek 40 min, ćwiczenia siłowe w sumie 2h - zmachałem się i upociłem jak głupi ale było miło do tego poszło z 1,5 litra wody
Z siłowni na piechte do domu to jakieś 4,5 km

Od 16 bardzo szybki spacer a wręcz marszobieg ulicami miasta około 8 km

Dziś zjedzone : obważanek, 2 jabłka, 4 kromki chleba razowego z wędliną drobiową

Dziś wypite: 3 litry wody i Yerba mate w sumie to z 3,5 litra płynów

Proszę o ocenę postępowania i ew. wskazówki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2479 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 36531
Proponuję wędlinę wywalić i np. wkroić sobie pierś z kurczaka bądź indyka do chleba.

' Nie jesteśmy aniołami '

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta do sprawdzenia na szybko

Następny temat

Pomoc z dieta na mase

WHEY premium