SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

150 kg przy 185 cm wzrostu

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2529

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

33

Płeć

mężczyzna

Waga

150

Wzrost

185
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 26
Witam, mam delikatny problem natury technicznej... a mianowicie moja waga.. przy 185 cm wzrostu ważę w granicach 150 kg... problem polega na tym iż pomimo ćwiczeń waga ta się utrzymuje a nawet powiem więcej wzrasta... ćwiczę codziennie minimum 2 h w tym 75 min do 80 min to ćwiczenia na orbitreku tudzież na steperze reszta czasu zajmują ćwiczenia siłowe. Mam na tyle sprzętu że ogarniam jakiś tam plan... i może tu tkwi ten delikatny problem natury technicznej... Potrzebuję porady co źle robię że nie chudnę mimo tak zwiększonego wysiłku codziennego. Ponadto dodam, iż jadam 3 razy dziennie zawsze staram się jeść o wyznaczonych godzinach czyli o 8.00, 12.00, 17.00 żadnych tłustych potraw (wycienty mam woreczek żółciowy)więc tym bardziej nie rozumiem czemu tak a nie inaczej reaguje mój organizm dodam jeszcze że ćwicze przeważnie wieczorem godzinę po ostatnim posiłku czyli tak od 18.00 do 20.00 może troszkę więcej ;) jestem już w takim kieracie 3 miesiąc i efektów brak... ręce opadają , więc pytam wprost.... czy jestem w stanie usłyszeć co i jak robię źle i co poprawić by ćwiczenia przyniosły wspomniany efekt ??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 7497 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 122808
Badania zrób podstawowe, może masz jakiś defekt genetyczny, niedoczynność tarczycy. Zawsze dość sporo ważyłeś?

"Ty mi tu chłopczyku nie rób reklamy, bo w marketingu nie siedzisz tak głęboko jak w mięśniach"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Napisz tu swoja diete . Czemu ostatni posilek jesz o 17 , musisz miec posilek po treningu ..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51765 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349847
Wypełnij pełną ankietę działu, wrzuć dietę w formie https://www.sfd.pl/ZRZUT_DIETY_Z_POTRENINGU__INFO_JAK_TO_ZROBIĆ_-t922820.html , jak nie masz stałego menu 2-3 ostatnie dni. Dodaj też trening.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 26
a więc tak pokolei :)
czawsze byłem pulchny tylko że moja waga oscylowała w granicach 110 do 120 kg, natomiast waga w granicach 150 pojawiła sie w przeciągu ostatnich 2 może 3 lat. to raz dwa badania: badania miałem wykonywane wielokrotnie ze względu na wspomniana operację woreczka a równiez niestety ze względu na powiklania pooperacyjne ( w sumie 3 pobyty w szpitalu 2 operacje) wszystko w przeciagu ostatnich 9 miesiącach. jem ostatni posiłek przed trenigiem i odpoczywam około godziny by zacząc a dlaczego ? by nie objadać sie "na noc" mimo iz wiem ze wskazane jest jedzenie w zwiekszonej ilości posiłków nie mam czasu by aż tak ogarnąć sie w temacie (mam 2 miesięczne dziecko) a co jadam... hmm głównie grahamki z szynką z indyka z pomidorem ogórkiem proste żarcie znaczy jeżeli chodzi o posiłki o 8.00 i 12.00 natomiast jeżeli chodzi o posiłek około godz.: 17.00 głównie to sa zupy jarzynowe ( gotowane na mięsie z kurczaka) jak wspominałem nie wolno mi jeśc tłustych potraw
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51765 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349847
zastosuj się do tego co napisałem.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 26
dlatego dodatm iż ten wysiłek jest nader irytujący przy takich oboszczeniach w jedzeniu... nie podjadam nie pije alkoholu nie jem fast foodów więc dodam że nie dość że żyje jak jedzeniowy asceta ćwicząc jak na moją wagę wydaje mi się naprawdę ciężko efektów brak :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51765 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349847
Koniu151
zastosuj się do tego co napisałem.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 26
spoko wypełnie ;) ale dopiero wieczorem ( jestem w pracy ) a wole się skupić żeby napisac 100 % prawdę :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 26
Spox wypełniłem przykładowe dwa dni (ostatnie) bo to pamiętam doskonale ;) cyklicznie się to powtarza zarówno z ćwiczeniami jak i jedzeniem nie eksperymentuje więc jak mi coś "spasi" szczególnie z jedzeniem to zajadam się tym do upadłego :) dodam jeszcze że wypijam prawie 4,5 l płynów na dzień kumulując wszystko do kupy w tym ponad 1,5 l podczas ćwiczeń... więc co jest nie tak że nie zrzucam wagi?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 26
płynów znaczy się uzupełniam wszystko wodą niegazowaną w sensie zarówno podczas ćwiczeń jak i przez resztę dnia żeby bardziej doprecyzować
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Obfite posiłki - rozepchany brzuch

Następny temat

rower przy redukcji- jak?

WHEY premium