SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

### AMINOSTAR WYNIKI STR. 5 WINNER ELWISIO###

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8561

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
ojdan Moderator
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 5026 Wiek 8 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30480
WYNIKI BEDA JUTRO JEZELI FORUM BEDZIE NORMALNIE SMIGALO
...
Napisał(a)
Banan BOSS FORUM Doradca
Ekspert
Szacuny 11215 Napisanych postów 73002 Wiek 40 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 962403
Komisja weryfikacyjna wybrała do przeprowadzenia testu AMINOSTARA:

Piter_1988

Zasady prowadzenia tematu testowego:
1. Pierwszy post zawiera powtórzoną ankietę wraz z aktualnym zdjęciem.
2. Prosimy o krótkie przedstawienie charakterystyki produktów, fotografie z otrzymanymi produktami.
3. Prosimy również opisać plan dietetyczny, treningowy oraz rozpisaną suplementację składajaca sie wyłącznie z otrzymanych produktów zgodną z obranym celem.
4. Przypominamy o zobowiązaniu rzetelnego prowadzenia topicu testowego z uzupełnianiem fotografii i udzielaniem się w danym temacie przynajmiej co 2-3 dni.

gratulacje!
proszę o kontakt na priv (przeslij dane)


Ciąg dalszy mojego info z tej strony -> https://www.sfd.pl/temat284386-strona3/#post6 

Od tego naboru, bede wymieniał nicki osób które się zgłaszają do darmowych zestawów, a na forum jaja sobie robią - bo jak inaczej to nazwać?

cancer6 - Użytkownik cancer6 udzielił od 2006-08-18 14 odpowiedzi. (zglaszanie sie do naborów, troche spamu , i posty z targowiska...zadnego posta w zadnym z merytorycznych działów! )
Karol15lat - Użytkownik Karol15lat udzielił od 2006-08-18 3 odpowiedzi. (3 posty w naborach w stylu "zainteresowany") -> nie masz co sie nawet zglaszac do kolejnych naborów, bez udzielania się na forum
Lypnik - Użytkownik Lypnik udzielił od 2006-08-18 53 odpowiedzi. (komentowanie zdjec w NZ, spam w PSoS, "aż" 2 posty w suplach...nic wiecej)
lipek1234 - Użytkownik lipek1234 udzielił od 2006-08-18 16 odpowiedzi. (moze pare coś wnoszących do danego tematu)
MARyown - Użytkownik MARyoWn udzielił od 2006-08-18 43 odpowiedzi. (90% postów w targowisku)

Zmieniony przez - banan14_88 w dniu 2006-09-18 12:21:05
...
Napisał(a)
ojdan Moderator
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 5026 Wiek 8 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30480
https://www.sfd.pl/temat39775/ - Piter poprosze zdjecia w takich pozach na poczatek i na koniec testu.

Diete , trening wczesniej do oceny w dzialach do tego przeznaczonych , mam nadzieje ze pomoze to uniknac balaganu w topicu testowym.

Pzdr i gratuluje.



Zmieniony przez - ojdan w dniu 2006-09-18 12:26:26
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1568 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 44776
Gratulacje
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1303 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 11175
Gratulacje

Jesteśmy tymi, którzy muszą rozkazywać by być wolnymi...

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 595 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9141
banan nie kazdy ma tyle czasu co ty zeby siedziec i pisac non stop

ale postanawiam poprawe od dzisiaj :]
...
Napisał(a)
Banan BOSS FORUM Doradca
Ekspert
Szacuny 11215 Napisanych postów 73002 Wiek 40 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 962403
to sie nie zglaszaj do testów jak nie masz czasu - reguły są proste
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 11895 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 164753
słuchaj w pewnym stopniu Piter przyczynia się do poszerzania forum zmontował ciekawy artykuł o carbo pomaga także w dziale odżywki i suplementy. Test nie polega na tym, że zgłaszasz się po odżywki to nie akcja humanitarna przyznawanie odżywek w taki sposób w jaki się odbywa jest w pełni sprawiedliwe. koniec spamu
Piter gratuluje wyciągnij ile się da
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 10215 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 55546
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 216 Napisanych postów 36673 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 115972
uczciwy user.

dobry wybór

HST PUSH & PULL - mój autorski "system" treningowy:http://www.sfd.pl/-t589381.html
Dieta LOW-CARB, art dla początkujących: http://www.sfd.pl/-t655403.html
Redukcja od A do Z - wszystko o redukcji:http://www.sfd.pl/-t654560.html
Tabata - co to jest i za co ją lubię?: http://www.sfd.pl/-t963145.html
Takie wielkie, takie niewinne. A same niosą na grzbiecie skrzydlatą kostuchę. Polską śmierć.

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Teraz to ja prosze o rade co do Cyklu

Następny temat

noz 950 g i co do tego jeszcze ?

electro
Polecane artykuły