A wiec wykorzystuje mozliwosci jakie posiadam a wiec sztange...
I trening jest taki:
30 brzuszków
10 ugiec w bicepsie na stojąco ze sztangą
15 ugieć na barki za karkiem
20x na klatke piersiową na ławeczce(tj pufach):)
10 pompek :P
i tak 1 cała lista cwiczen po 5 razy
Jak to oceniacie??trening jest po to aby schudnąć nabrać siły i wyrobić kondycje
I trening jest taki:
30 brzuszków
10 ugiec w bicepsie na stojąco ze sztangą
15 ugieć na barki za karkiem
20x na klatke piersiową na ławeczce(tj pufach):)
10 pompek :P
i tak 1 cała lista cwiczen po 5 razy
Jak to oceniacie??trening jest po to aby schudnąć nabrać siły i wyrobić kondycje
Krzysztof Piekarz

