No dobra.A moj dziadek podnosil stol zębami.A teraz jest szczerbaty,ale to przez zepsute zboze ktore sprawdzal w magazynie.I ma teraz ze 28 w lapie
Kiedys byl niepokonany na reke.A ja rok temu go roz***alem.Ale sie zdolowal i zszokowal.Ze mu tak sila spadla.Cos tam gadal ze nosil metr zboza na plecach.A babcia niosla worek zboza przez kilka kilometrow do spichlerza
Takie sa to wiejskie opowiesci ktore moze maja ziarno prawdy.
Zmieniony przez - Jezi w dniu 2006-09-11 00:44:20
Kiedys byl niepokonany na reke.A ja rok temu go roz***alem.Ale sie zdolowal i zszokowal.Ze mu tak sila spadla.Cos tam gadal ze nosil metr zboza na plecach.A babcia niosla worek zboza przez kilka kilometrow do spichlerza
Takie sa to wiejskie opowiesci ktore moze maja ziarno prawdy.
Zmieniony przez - Jezi w dniu 2006-09-11 00:44:20



