SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

lekka masa - kre alkalyn 2500 pods. str 14

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 31604

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 12917 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 86041
6.09.06

waga na czczo 81 kg

posiłki

7:00 jajka 2 owsiane 80gr rodzynki 20miód 15gr
10:00 twaróg 50 gr oliwa 5 gr gouda 30 gr
13:00 ryż 100gr indyk 150 gr surówka kilka rodzynek + brzoskiwnia
po treningu 42 gr carbo + porcja KA 20 minut później 26 gr sp80
16:30 owsiane 80gr rodzynki 20miód 15gr twaróg 150 gr
18:30 twaróg 50 gr oliwa 5 gr gouda 50 gr
21:30 tuńczyk 130gr lniany 7gr o. włoskie 25 gr
na noc sp80 26 gr mleko 200ml

dałem więcej białka , zaraz die czytać o białku roslinnym ( stabowi u mnie 30 gr dziennego spozycia ) i zastanowie sie nad podkręceniem ilości zwierzęcego białka w diecie do właśnie 2,5 gr na kg


trening

podciąganie do karku 3 serie , ilości nawet nie wpisuje ale o tym później...

wiosłowanie sztangą w opadzie 12/10/8/6 - 40/50/60/65 kg w serii łączonej ze
ściaganiem drązka wyciągu górnego do karku 12/10/8/6 ciężaru nei znam

wiosłowanie sztangielką w opadzie 14/13/12 x12 kg

martwy ciąg klasyczny 12/10/8/6 - 60/80/100/105 ucze sie 100% techniki w tym ćwiczeniu i im dokładniej robie tym gorzej iśc do przodu z ciężarem , krótkie przerwy też to utrudniają

dzień dobry w serii łączonej z unoszeniem tułowia na ąłwce rzymskiej 3 x 12/10

wyprosty ramienia w opadzie 3x12 x5kg zrobiłem pierwszą serie 9 i było to jakoś dużo...
wyciskanie francuskie w siadzie 12/10/9 - 24/26,5/29 w serii łączonej z
wyprostami przy wyciągu z linką 3x10 stały cięzar

czas treningu 1,15h
aero30 minut

odczucia
- brak ogólnej energii
- dołek psychiczny ze względu na podciąganie , nigdy mi nie szło to ćwiczenie , nie potrafie się podciagać i nei powiem , wkurza mnie to okropnie... tragedia panie.
- średnia pompa na treningu zarówno w łapach jak i plecach
- stosunkowo małe cięzary , sam sie dziwie czemu takei są , przy holistycznym już wiecej brałem , no ale wtedy jadłem T+S i struktura treningu byął troche inna... jednakże jest źle.
-zbyt duże zaangażowanie już zmęczonych bicepsów w trening pleców

- krótkie przerwy
- 100% skupienie na technice i "czucie pracy"
- niezły czas treningu

zmiany w planie

2 opcje

wywalam podciaganie które i tak "nie wchodzi" i jako 1 daje wiosłowanie sztangielką jako izolowane , po tem wiosłowanie 12/10/8/6 z max progresją możliwą i potem serie łączoną na 2 wyciagach do karku + do klatki / do karku + poziomy

opcja b

męcze się z podciąganiem ( w czym eni widze sensu ) daje wiosłowanie 12/10/8/6 i dalej nie wiem

chyba spróbuje opcje 1 w przyszłym tygodniu

zaraz dam foty z wczoraj i dzisiaj


Zmieniony przez - niwix w dniu 2006-09-06 22:17:48

Zmieniony przez - niwix w dniu 2006-09-06 22:18:30
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 12917 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 86041


wczorajsza kolacja

lniany twaróg i orzechy
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 12917 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 86041


po zagnieceniu widelcem
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 12917 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 86041
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 12917 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 86041


bajcepsik wczoraj wieczorem ( więc bez pompy )
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 12917 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 86041
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 12917 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 86041


dzisiejszy anaboliczny obiad
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 12917 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 86041


garb przed treningiem
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 12917 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 86041
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 12917 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 86041


a to jużgarb po treningu

prostowniki jedynie dobrze "wyszły"
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jaki następny cykl.???

Następny temat

Białko Ostrowia + kreatyna + dextro juice

electro
Polecane artykuły