SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jaki następny cykl.???

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1029

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez Charon z działu Odżywianie.
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 34592 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 434064
Mam 14 lat 185 cm wzrostu i 70 kg wagi. Do pierwszego cyklu zastosowałem kreatyne monohydrant i Magnum 8000. Zamieżam rospisać dietę. Do drugiego cyklu chciałbym zastosować Cell Pump. Co wy o tym sadzicie czy zrobić jakąś przerwę??? Czy wogule w tym wieku moge stosować odżywki ???
Proszę o odpowiedź.

Pozdro

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 851 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13195
nie ten dział , w takim wieku daj se spokój z kreatyną
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 34592 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 434064
Dlaczego moj kolega w wieku 13 lat stosowal odżywki :P ??????

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 1564 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11141
a dlaczego mój kolega ma większego wacka niż mój??
uff co za pytania.

Proponuję na start zarobek w wysokości ok 2000zł. 100% ONLINE, min. 18lat.
-Bez Polecania
-Bez Inwestycji
-Bez Sprzedaży
kontakt: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 97 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1483
ehhh lepiej zapisz sie juz na Judo...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 327 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1524
Koledzy dzisiejsi 14 latkowie to juz nie dzieci no patrzcie mlody ma 185 cm wzrostu.Moim zdaniem jak nie zalezy Ci aby urosnac jeszcze wiekszym to cwicz na sice.Chociarz ja tez zaczynalem w wieku 14 lat przygode z silownia mialem 163cm wzrosu i wazylem 48 kg (bylem straszny suchar) juz po 3 mc-e cwiczen kupilem mono + gainera teraz mam 17 lat mam 177cm wzrostu i waze 67 kg.Dalej jestem chudy ale niechwalac sie mam swietna rzezbe i wyciskam ok 90 kg.Gdybym nie pakowal to bym taki nie bym teraz pewnie dalej byl bym chudzielec i cienias.

A teraz do autora pytania : jak juz zaczales brac suple to bierz dalej ale staraj sie jak najmniej bo szkoda zebys wpie.przal duzo chemii 2-3 cylke na rok Ci wystarcza,chyba ze bedziesz miec duzy zastoj to wspomagaj sie czyms tylko nie SAA TAKIE JEST MOJE ZDANIE PISZE Z WLASNEGO DOSWIADCZENIA pzdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 327 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1524
miedzy cyklami kreatynowymi musi byc przynajmniej miesieczna przerwa zrob przerwe i ew. zacznij cykl.Polecam mono+Cp tani i dobry zestawik sam teraz taki stosuje i jestem zadowolony z przyrostow.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak stosowac XPAND?

Następny temat

lekka masa - kre alkalyn 2500 pods. str 14

WHEY premium