Szacuny
139
Napisanych postów
18684
Wiek
40 lat
Na forum
22 lat
Przeczytanych tematów
117415
zdecydowanie w tym temacie
WODA WODZIE NIE RÓWNA
patrze na zawartość sodu by była jak najniższa.
po przepiciu milionów hektolitrów taniej wody doszedłem do wniosku ze wole kranówkę albo droższe wody.
zalezy kto gdzie mieszka bo ja mam dobrą czystą kranówkę ze zrodla :D
ale nawet jak pijecie kranówkę to polecam ją oczyszczać w filtrze, tymbardziej jak w duzym miescie mieszkacie.
Szacuny
1
Napisanych postów
9
Na forum
20 lat
Przeczytanych tematów
3371
Niedawno czytałem artykuł o wodach. Pisali w nim mniej więcej tak
Jest ok 700 rodzajów różnych wód z czego co czwarta to zwykła kranówa.
Mamy takie przepisy że wystarczy mieć zwykłą studnie i już można rozpocząć produkcje.
Był też ranking ale dokładnie nie pamiętam ale jedną z lepszych jest Żywiec.
Osobiście polecam dzbanek z filtrem np. Brita.Jeden filtr kosztuje cos ok 16zł i starcza do 150l.