SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Oaza vs inne wody

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 13753

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 360 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 22385
Jak pije zwykła po 1,20 to czasem przy ostatniej serii mało co nie zwymiotuje a co by było gdybym pił gazowaną

:)

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
ja pije ale wole zwykla wode albo sok oraz nie nawidze coli pepsi i reszty guwna tego pokroju
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 13181 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86307
kwiatula16 - gazowana nie jest zbyt dobra, mi przynajmniej nie wchodzi gazowana na siłce, tak to lubie napoje gazowane

trening -> ból -> rozwój

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 139 Napisanych postów 18684 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 117415
zdecydowanie w tym temacie
WODA WODZIE NIE RÓWNA

patrze na zawartość sodu by była jak najniższa.
po przepiciu milionów hektolitrów taniej wody doszedłem do wniosku ze wole kranówkę albo droższe wody.
zalezy kto gdzie mieszka bo ja mam dobrą czystą kranówkę ze zrodla :D
ale nawet jak pijecie kranówkę to polecam ją oczyszczać w filtrze, tymbardziej jak w duzym miescie mieszkacie.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 41 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 10502
a ja to pije wode ze studnii najlepsza;]
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 504 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9433
wszystko oprócz Cisownianki smierdzi plastikiem

Imperare sibi maximum est imperium....

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 5052 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 61437
Zawse kranówka i żyje
smak też jest ok
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 9 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3371
Niedawno czytałem artykuł o wodach. Pisali w nim mniej więcej tak
Jest ok 700 rodzajów różnych wód z czego co czwarta to zwykła kranówa.
Mamy takie przepisy że wystarczy mieć zwykłą studnie i już można rozpocząć produkcje.
Był też ranking ale dokładnie nie pamiętam ale jedną z lepszych jest Żywiec.
Osobiście polecam dzbanek z filtrem np. Brita.Jeden filtr kosztuje cos ok 16zł i starcza do 150l.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3447 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 55097
a ja podczas treningu nie pije
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 521 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 41235
ja na treningu pije oaze

"Shut the f**k up and train..."
http://www.sfd.pl/search.asp 

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mam Pytanie

Następny temat

Lustra

electro
Polecane artykuły