Nie będę sie rozpisywał o sobie, bo pytanie mam krótkie - czy w czasie biegu powinno się lądować na palce (środstopie) czy na pięty i czy zależy to od szybkości (dystansu)? Kurcze jest o 2 technikach, o podnoszeniu kolan, o podciaganiu stóp, ale konkretnej odpowiedzi na temat tych stóp znaleźć nie mogę...
Może źle szukam - jak tak to sorry, no ale prawdą jest że nie moge tego znaleźć:/
I przy okazji przypomniało mi się, że spotkałem się z zaleceniem podciagania bioder (w przod) w czasie biegu - jak wiecie to odpiszcie czy jest to istotne i dla jakich biegów (dystanse).
Z góry thx;)
Pozdrawiam
Savick
Może źle szukam - jak tak to sorry, no ale prawdą jest że nie moge tego znaleźć:/
I przy okazji przypomniało mi się, że spotkałem się z zaleceniem podciagania bioder (w przod) w czasie biegu - jak wiecie to odpiszcie czy jest to istotne i dla jakich biegów (dystanse).
Z góry thx;)
Pozdrawiam
Savick
Krzysztof Piekarz


). W ekstremalnych sytuacjach muszę im dać trochę pobiec z pięty...