Kupilem sobie jakis czas temu rower ale do konca niewiem jak sobie rozlozyc plan treningowy nigdzie niemoge znalesc cos na ten temat.
Dotychczas cwiczylem 5h dziennie 4 razy w tygodniu na lekkich przezutkach bo niespalają miesni a dobrze tluszcz czy powinnienem sobie rozlozyc 2h dziennie kazdego dnia? jak z ochroną tkanik miesniowej? powieccie jak cwiczyc optymalnie by redukowac brzuszek?
oczywiscie mam A6W i Siłka a rower uzupelnieniem jest
Dotychczas cwiczylem 5h dziennie 4 razy w tygodniu na lekkich przezutkach bo niespalają miesni a dobrze tluszcz czy powinnienem sobie rozlozyc 2h dziennie kazdego dnia? jak z ochroną tkanik miesniowej? powieccie jak cwiczyc optymalnie by redukowac brzuszek?
oczywiscie mam A6W i Siłka a rower uzupelnieniem jest
Krzysztof Piekarz